Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@?, że chłop wrzuca filmik, gdzie większość jego argumentów pada tylko z jego ust bez żadnego większego potwierdzenia, a ludzie zrobili z tego aferę na pół internetu. Mówi, że zrobił ten film, żeby się oczyścić, a jednocześnie wplata do filmu argumenty, które nie są związane z relacją między nim, a członkami XI jak np. wysyłanie donejtów do xn. Jeszcze jakby tego było mało to typ jest hipokrytą i zarzuca im rzeczy, które sam wielokrotnie robił na swoich streamach jak np. #!$%@? suchara czy innych członków ekipy. To co, on sobie może jechać po każdym dla żartów, ale jak ludzie z ekipy jadą po nim też dla żartów to jest źle bo przecież on jest chory na serduszko. Jedyne co z tego filmu ma jakikolwiek sens to wątek o japczanie, sam dzisiaj na streamie to udowodnił, gdzie widać było, że jest zagubiony i nie wiedział co powiedzieć w kontekście niektórych sytuacji.
#xayoo #twitch #xntentacion
  • 3
@szefownik: ale jak bez żadnego potwierdzenia, skoro xayoo odnosząc się do tego większość rzeczy potwierdził (oczywiście ironicznie, bagatelizując i śmieszkując), inni członkowie XI którzy się wypowiadali też wiele rzeczy potwierdzili. Ja tam go rozumiem, oni go odrzucili i publicznie mu wbijali szpilki na streamach to odwdzięczył się tym samym. Ja tam generalnie w piździe mam i XI i holaka, ciesze się jedynie, że są dymy bo nic grubego się ostatnio nie
@gsl7: Ale spójrz i zapytaj siebie, jaki sens ma ten filmik? bo dla mnie żaden. Gość #!$%@? argumenty, które są nic nie warte i równie dobrze, gdyby chłopaki zebrali kupę to mogliby to samo zrobić przeciwko niemu. #!$%@?ł argumenty typu, że luki z nim nie pogadał czy, że xayoo mu nie odpisywał, chociaż jak sam miał okazję z nimi pogadać to wolał w wowa #!$%@?ć z innymi kolegami.