Wpis z mikrobloga

#wykopforandroid #testydamiana #niemaciej

Nie będę dłużej zwlekał, wydaję nową wersję mojej aplikacji. Oficjalny status to pre-beta, więc jeszcze z wieloma niedociągnięciami, ale całość jest bliżej końca niż początku.

Jest to też pierwsza wersja programu z wydaniem do marketu. Link. Dlaczego tak wcześnie to robię? Dla prostszego zgłaszania błędów (przy wysypaniu będzie do tego przycisk).

Zmian jest na tyle dużo, że trudno je tutaj wypisać.

Zapraszam do testowania i zgłaszania błędów.
  • 22
@damianpiwowarski: loguje się -> wyszarza napis "zalogowano" i nic. Może jakaś strzałeczka, żeby przesunąć tam palcem? ;) Bo miałem chwilę zwątpienia co dalej.

3 ekran poradnika -> ikona ustawień wchodzi na przycisk. Czy tak powinno być?
@damianpiwowarski: może nie błędy ale rzeczy które wymagały by poprawki

1) po zalogowaniu miałem zwątpienie co dalej, czekałem aż mnie przeniesie do innego okna, a tu zonk bo trzeba było przesunąć palcem (czy tam guzik nadusić) - nieintuicyjna sprawa

2) brakuje mi (albo nie mogę nigdzie znaleźć) opcji co by pokazywała wszystkie komentarze rozwinięte

3) komentarze bym zrobił bardziej zwarte, bo teraz trzeba się dużo namachać alby dużo przeczytać, za duże
po zalogowaniu miałem zwątpienie co dalej, czekałem aż mnie przeniesie do innego okna, a tu zonk bo trzeba było przesunąć palcem (czy tam guzik nadusić) - nieintuicyjna sprawa


OK!

brakuje mi (albo nie mogę nigdzie znaleźć) opcji co by pokazywała wszystkie komentarze rozwinięte


Nie wiem czy to potrzebne aż tak, naprawdę chcesz tego?

komentarze bym zrobił bardziej zwarte, bo teraz trzeba się dużo namachać alby dużo przeczytać, za duże porobiłeś awatary i