Wpis z mikrobloga

Mirasy #apple #ipad #iphone #ios #bojowkaios mam problem. Mam obecnie iPhone 11 i Legiona 5 (nieporęczny ale mocny) i chcę sobie kupić iPada. Mam dylemat między mini 6 a iPad 9. Dużo podróżuje samochodem i pociągiem. Mieszkam w Warszawie i czasami chciałbym mieć jakiś sprzęt którego użyje na kibelku, podczas zdalnych (odpalić sobie netflixa w tle na tle dwóch monitorów z pracy). Obecny iPhone jest ok ale jest za mały. Kupno droższego telefonu odpada bo dużo jeżdżę na rowerze i zajmuje się mechanika samochodowa i po prostu usmarować olejem telefon warty 6000zl to by mnie bolało (np 13 pro max). Teraz mam pytanie: który?
iPad 9
Mini 6
Czy poczekać i kupić air na m1?
Zależy mi na sprzęcie który nie będzie mnie wciągał jak komputer. Zaczynam czytać artykuł a potem gram 2 rundę w CS XDDDD

Ipad będzie do netflixa, zawsze go wszędzie wezmę, czasami jakies notatki zrobię, excela z kosztorysem, jakieś takie centrum multimedialne.

Najbardziej skłaniam się między mini a 9th, ale bardziej mini. Są tu użytkownicy iPad mini 6 którzy się wypowiedzą co do wielkości ?
  • 5
@OsaOskarPL: mini jest dla mnie idealny do czytania (format jak książka), do oglądania Netflixa nie jest zły. na pewno lepszy niż telefon. do notowania (pencilem) jest okej, chociaż często wymaga powiększenia pisania by było łatwiej.
rozmiar idealny jeżeli chodzi o kompaktowy sprzęt. mieści się w jednej dłoni.

osobiście następny kupię pewnie Air, ale tylko ze względu na to, że najczęściej notuje Apple pencilem.

jelly scrolling istnieje, ja osobiście rzadko zauważam. w
@OsaOskarPL: tak. wszystko o mini 6, mam kilka miesięcy. jestem zadowolony w kwestii używania jako czytnik i notatnik + troche Netflixa i przeglądania netu.
tylko tak jak pisze, do notowania jednak lepszy byłby większy ekran. do czytania już nie czuję takiej potrzeby, jak i oglądania filmów.