Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: najbardziej #!$%@? ta #!$%@? narracja w radiu, gdzie się podniecają, że ohohoho, jak to #!$%@? dzisiaj pięknie będzie bo ponad 30 stopni w Szczecinie, a w Bogdańcu to i 35 nawet i jakie fajne lato mmmm. Budowlańcy pewnie uszami ze szczęścia klaszczą, jak to słyszą i podzielają ich entuzjazm. Takie temperatury są fajne, jak jesteś na urlopie gdzieś nad morzem i po powrocie z plaży siedzisz w klimatyzowanym pomieszczeniu,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzycheU: jakie bmi wariacie? Na klime. nie stać cie do tego biedaku pewnie xd

Kazdy co sapie że cieplo powinien dostać lepe za #!$%@? i dostac łopatę i szuflowac jakis bloto-zwir czy cos. Żeby mieć symulator odśnieżania i zimowego syfu.
  • Odpowiedz
@SzycheU ciepło jest, ale nie wiem czego Ty chcesz jest czerwiec. Z resztą tak to jest dokuczliwe, bo robisz na dworze? Kopiesz rowy czy zakładasz panele na dachu?
Inaczej to co Ci przeszkadza, w aucie chłodno, w pracy chłodno, w domu chłodno. Jak ma być w lato?
  • Odpowiedz
@Boxcutter: Jak mi jest za gorąco to skóry z siebie nie zedrę a jak mi jest za zimno to mogę się zwyczajnie ubrać i już mi będzie ciepło. Do tego dochodzą komary, kleszcze czy wszelkie inne robactwo.
A czemu niby zimą nie można się spotykać? xD Przy mrozie nie ma nic lepszego niż ciepły posiłek przyrządzony na ogniu. Największą zaletą śnieżnej zimy jest to, że w nocy można chodzić po
SzycheU - @Boxcutter: Jak mi jest za gorąco to skóry z siebie nie zedrę a jak mi jest...

źródło: comment_16563520098rvcGneDDajLIQEdEfCLPG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kipowrot: Dlatego nie lubię lata i kolejne dwa miesiące będę marudził xD Jak co roku zresztą.
Najlepszy okres w roku jest od września do pierwszej połowy maja.
  • Odpowiedz
Czujesz ten zimny wiatr bijący od rzeki w połowie stycznia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SzycheU: nie czuję, bo jestem wtedy na południu Europy i mam 20oC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na komary i kleszcze są preparaty za mniej, niż godzina pracy polaka zwyczajnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: Fakt są. Ja kupuję chyba najmocniejszy dostępny w Polsce preparat czyli Mugga Extra Strong DEET 50%, komary trzymają się z daleka a kleszcze... no cóż, ostatnio trzy znalazłem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SzycheU: Lepsze plus 30 jak +3 czy -3 a już zwłaszcza -30*C
Klima jak ktoś ma wyjdzie taniej niż ogrzewanie całej zimy.
Nie trzeba się ubierać na wyjście po zakupy.
Nie kostnieją ręce z zimna.
Człowiek schudnie.
Idzie się przyzwyczaić ( w miarę do
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Mam ogrzewanie centralne w bloku.
Po drodze z zakupów wszystko w torbie zdąży mi się zagrzać + temperatura jest nie do zniesienia a ze skóry nie da się już rozebrać, jak jest zimno to możesz się ubrać po prostu i nic ci nie będzie się grzać ani topnieć w reklamówce.
A zimą chudnąć nie można?
Nie, nie idzie. Kilkukrotnie już przy temperaturze około 28C czekając na zielone światło na pasach kręciło mi się w głowie i robiły mi się miękkie nogi.
Ja znam osoby co biegają zimą czy grają w piłkę, osobiście jeżdżę na rowerze.
Nie jestem z tych co oglądają się za każdą dziewczyną na ulicy, mam swoją różową
  • Odpowiedz
@SzycheU: No to spoko masz ale spora częśc polaków będzie płakać bo tona węgla 2500zł :D

Musiałbyś długo nieść zakupy by produkty się zepsuły w toribe czy to jogurt czy masło. Poza lodami raczej nic się ni zepsuje w te 30 min/godzine zakupów.

Zimą to się grubnie bo wiecznie zimno i tkanka tłuszczowa potrzebna
  • Odpowiedz