Wpis z mikrobloga

@blablabla69: a musisz miec aplikacje? Otworz strone i przegladaj jak czlowiek, zaraz aplikacja do wszystkiego jak to jest praktycznie strona w aplikacji. Zobacz tag ze na iOS ciagle ktos ma problem z ta aplikacja, pislaem drogie telefony, drogi programista i cos musza oszczedzic. Na Android jako tako dziala ale tam ciagle cos nie dziala, np nie laduje zdjec na web wczoraj byl caly dzien z tym problem. Przywyknij i pisz na
SOA 1 u mnie dziala takze na web przez telefon. Ale spoko nie raz widzialem te bledy jw. To jest amazon cloud, mozesz trafic na jakis zjeb...y wezel aplikacji, moze cookies wywal, przez inna siec zobacz albo poczekaj. OLX ma slaby kod programu i moze tez nie do konca dobrze ustawiony ten amazon albo co... bledow tam pelno pisalem dziesiatki razy o nich.
@marsjanin2012: Jaki shit. Czekam już kilka dni i czasem udaje mi się np. Wejść w wiadomości, ale jak chce odczytać to ups. A wystawiłam swojego lapka i chcialam kupić coś nowego. Jak mam to zrobić jak już zrobiłam reset i już nie chce go używać XD