Wpis z mikrobloga

@zuchtomek: skoro ktoś tak lubi to czemu ci to przeszkadza?
Powiem ci w sekrecie, że jeśli wszyscy pojadą nad morze to twoja tajna, ulubiona miejscówka nad jeziorem będzie pusta( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Zdradzę Ci sekret - do morza wpadają rzeki zbierające syf z całego kraju, defekują i szczają tam zwierzęta, kąpią się dziki, a na dnie koroduje sobie od czasów wojny broń chemiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzki mocz to nienajgorsza z rzeczy, które tam pływają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: Nie wiem co wykopki mają z ocenianiem innych swoją miarą ¯\_(ツ)_/¯
Powiedz proszę jaka pokrętna logika doprowadziła Cię do wniosków, że oglądam jakiekolwiek strimy, albo nie wiem gdzie nie ma ludzi?

Po prostu mam beke z baławanów, zarówno tych na plaży jak i tych odpisujących mi swoje teorie na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zuchtomek: no tak, bo przeciez wkleiles zrodlo do tego ze foto jest przeklamane, co za polacki cymbal. beka w ogole, ludzie na plazy latem leza, jako oni sam smieja. ale co piwniczak moze z tym zrobic jak nie smiac sie do ekranu
  • Odpowiedz
ja mam bekę z ludzi którzy wchodzą z butami w czyjeś życie,

Musisz mieć bardzo smutne życie skoro masz czas rozkmniac takie rzeczy

@RAMBOnaBOSO: Hipokryzja lvl wykopek xD

W którym momencie wchodzę w czyjeś życie? Ironicznie skomentowałem, że to super pomysł na wakacje - co znaczy tyle, że według mnie kiepski. Oceniam w ten sposób kogoś?
  • Odpowiedz
co za polacki cymbal


@hekktik: Bardzo ładnie się nam przedstawiłeś, a potrafisz bez obrażania innych?
I to Wy mi próbujecie coś wytknąć i niby ja oceniam ludzi na plaży.

No typowe wykopki hipokryci z syndromem wyparcia i projekcją swoich problemów psychicznych na innych xD
  • Odpowiedz
@zuchtomek: śmiejesz się z ludzi którzy jadą na wakacje, a że wybierają bardziej popularne miejsce to odrazu beka z nich?!
Lepsze to niż siedzenie w piwnicy - kiedyś to zrozumiesz, jak zaczniesz używać mózgu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: Wow. Czuję się jakbym wrócił do podstawówki..
Twoje argumenty są powalające.

Jakbyś używał to byś wiedział, że robisz w tej chwili to samo co ja - narzekasz na innych - ja na plażowiczów, Ty na mnie.

Z tym, że ja jedynie uważam, że są śmieszni, a Ty od razu wiesz, że ja siedzę w piwnicy i jestem głupi xD = hipokryta lvl wykopek i nic na to
  • Odpowiedz