Wpis z mikrobloga

Hit Znów dostępny w rewelacyjnej cenie
Tylko 93,99$ (ok 418zł) soundbar z subwooferem BlitzWolf SAR3 120W z Europy❗
Fantastyczna cena i dostawa z Czech
Polecam zdecydowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #recenzja
Najtaniej w historii

Po link i kupon zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po długiej przerwie znowu dostępny z Europy. W rewelacyjnej cenie. Polecam zdecydowanie i radzę kupować bez zastanowienia, jak szukacie takiego sprzętu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Soundbar z subwooferem BlitzWolf AirAux AA-SAR3 120W.

Posiadam go już od ponad 10 miesięcy i za te pieniądze jest świetny. Bardzo dobry dźwięk, czysty, przestrzenny, dobry bas. Subwoofer to jest to. Zestaw zaliczył imprezy, seanse filmowe z extra efektem. Stałe mam go też podłączonego do telewizora, nie używam głośników TV. Korzystamy też prawie codziennie jako głośnika bluetooth. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gra bardzo ładnie, nie ma żadnego porównania do głośników telewizora, gra głośno, czysto, przestrzennie. Robotę robi subwoofer. Głośnik ma 3 tryby: news, music, movie. Do tego 3D. Tryb filmowy daje naprawdę fajny efekt, podbija bas. Soundbar może też służyć jako głośnik Bluetooth. Zestaw ma moc 120 W, sam subwoofer ma moc 60W.

Wizualnie również jest bardzo dobrze, zestaw wygląda bardzo elegancko i jest wykonany z wysokiej jakości elementów.

Podłączenie jest bezproblemowe i błyskawiczne. Łączymy soundbar z subwooferem. Źródło dźwięku z soundbarem - ja połączyłem z TV kablem optycznym (ale można też m.in. przez AUX, HDMI TV ARC, USB, bluetooth).

Paczka przyszła w 3dni, dostarczył ją kurier InPost. W paczce znajdziemy soundbar, subwoofer, pilot, instrukcję. Wszystko dobrze zapakowane.
Dodatkowo mamy rewelacyjną cenę i szybką dostawę z Czech. Naprawdę warto. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#banggood #aliexpress #zakupyzchin #chinskiecuda #blitzwolf #sebeksspoleca #cebuladeals
sebekss - Hit Znów dostępny w rewelacyjnej cenie
Tylko 93,99$ (ok 418zł) soundbar z ...

źródło: comment_1656305470vD2JgZkpabEJtvJe6qoVCg.jpg

Pobierz