Wpis z mikrobloga

@Aokx: dobrze ze na wykopie kazdy taki madry i sam dochodzi do wniosków. A nie czekaj, caly tag wardega to zlepek zjebów z zerowymi umiejetnosciami erystyczno-logistycznymi, ktorych zaslepia #!$%@? znienawidzownego "boga" xDD

Ciekawe ilu wy macie tam ukrytych mandziów czy konopskich, ktorym robicie laske xDD Calkowicie przypadkowo narracja tych typów sie zgadza z narracja wykopu.
@Aokx: @Pedroo: no piszecie o wardedze, wy wchodzicie wgl na tag wardega na wykopie (dobra rozrywka, jesli boostujecie sobie ego jak ja w interakcji z gorszymi ludzmi, u mnie to gorszosc zwiazana z erystyka i logika)?

Przeciez dla wykopka nowym bogiem jest ten kto #!$%@? ich znienawidzonych bogów (Takefuny, Mandzie, Konopskie bedace przeciwnikami Nitrozyniakow czy Wardegow).

Ile to razy ci debile wrzucali jakies posty konopskich (czy cale filmy) czy Mandziów
@Aokx: ja jestem troche autystyczny i nie czuje emocji. To ze slowa ktorych uzywam sa skorelowane z emocjami to czysty przypadek ale zdaje sobie sprawe z waszej perspektywy ktora jest ograniczona emocjami. Nie szukaj tutaj drugiego dna, musze uzywac jezyka ktory jest popularny abyscie mnie zrozumieli.