Wpis z mikrobloga

@tadocrostu: ale masz to wszystko na jednym adresie? zgadza się z tym w wallecie? bo jak masz na kilku to mycellium z tego co pamiętam pokazuje saldo z wszystkich adresów z danego seeda naraz. a ten wallet może pokazywać każdy adres osobno.
@tadocrostu: Możesz po prostu wpłacać na jeden. nikt tego nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z tych innych adresów możesz sobie poprzesyłać btc na jeden z jakąś śmieszną opłata typu 1staoschi i kiedyś przejdzie jak chcesz mieć to na jednym.
Ale ten drugi portfel też powinien widzieć te adresy i btc które na nich są.
@WhiskeyIHaze: to moze sie przeprosze z elecetrum... mialem zawsze wlasnie jego ale powiem ci ze na androidzie mialem kilka razy sytuacje ze #!$%@? sie nie chcial otworzyc... wlaczanie telefonu nie pomagalo. takze dziwne... i to mnie zniechecilo...
@tadocrostu: tutaj już nie pomogę za bardzo bo od jakiegoś czasu to bardziej teoretykiem jestem niż praktykiem. Zrobiłem sobie kilka adresów i na nie wysyłam btc. mam na nie podgląd w przeglądarce na blockchain.com xd oczywiście nie podałem im kluczy prywatnych, nie jestem debilem.
Ale przecież możesz sobie używać mycelium na andku i electrum na windzie. Nawet jeśli nie akceptuje seeda to jeśli masz zamiar tam wpłacać btc na jeden adres