Wpis z mikrobloga

Dobra chyba mam dość tego EUNE. 3 dni i po prostu mi smutno się robi, że tacy ludzie istnieją XD
Ludzie tu flejmią. Ale praktycznie zawsze. Co grę. Bez powodu. Jeden gość dodał mnie do znajomych tylko po to żeby na mnie rage'ować już drugi dzień. Po wygranej grze (w której akurat poszło mi lepiej mocno niż jemu) XD. Nawet jak ktoś jest cichy całą grę to i tak musi rzucić jakieś ez dogs na odchodne.

Normalnie ja pierdykam jaki zwierzyniec XDDDD. Różnica jest GIGANTYCZNA w kulturze.

W porównaniu do EUW to ja się tu czuje jak Jane Goodall w Gombe XDDD
#leagueoflegends
  • 5
@ruda_stuleja: Ja tam pod tym względem nie widzę żadnej różnicy między EUNE i EUW. Ludzie zwyczajnie leczą w ten sposób swoje kompleksy jakieś. Dzisiaj jak grałem to mojemu adc załatwiłem double killa chyba w 4 minucie grabem to mnie zaczął w podzięce wyzywać, oczywiście polaczek #!$%@?. Najlepiej to wyłączyć czat i mieć #!$%@? w ludzi, ja tak zrobie ;]
@askn: No nie wiem. Na EUNE co grę ktoś co musiał zrobić, napisać. Była w tej toksyczności taka namiętność. Jakby siedzieli tu za kare i to była jedyna odskocznia od tej katorgi.
Na EUW czasem też się jakiś frustrat trafi w końcu to LoL, ale przynajmniej nie grają tak jakby nienawidzili tej gry. Nie są też co prawda najszczęśliwsi na świecie, ale w końcu to LoL.