Wpis z mikrobloga

#xbox #ps5
Posiadacze xboxa to ciekawi ludzie, z jednej strony nie potrafią czekać 10 sekund aż gra się uruchomi (quick resume), a z drugiej strony nie mają problemu że czekają już 2 lata w nowej generacji a dalej nie pojawiła się żadna godna uwagi gra od studia microsoftu (nie licząc Forzy).

Było śmianie sie z crossgena HFW, ze gra wyglada jak dlc a wyszło na to ze jest to najlepiej wyglądająca gra w tym roku a jedyną która może jej zagrozić to prawdopodobnie będzie albo remake tlou1 albo god of war ragnarok. Mielismy ratcheta, returnala, milesa moralesa, remake demon soulsow, sifu, remastery uncharted od naughty dog, zaraz remake tlou1, forspoken, a nawet nie wymieniłem ghostwire i deathloopa które tez wyszły tylko na ps5. Ba, nie wymieniłem nawet gt7 które mnie mało interesuje bo nie gram w scigalki, nawet nie wymieniłem astro bota który jest świetną grą sama w sobie mimo ze to tylko gra na potrzeby pokazania możliwości nowej konsoli i pada Sony. I to za darmo, nie trzeba 4 zł płacić nawet (ani 2 zł dla prawdziwych cebul).

Ale co ja będę pisał o grach, w końcu wiadomo ze konsola to głównie służy do oglądania filmów na netflixie i szybkiego przełączania się na hbo max albo Disney+.
  • 21
  • Odpowiedz
@jakisprostylogin: zdradzę ci sekret, doba ma 24h, spokojnie starcza czasu na gry i jeszcze na wpis na wykopie którego napisanie trwa jakieś góra 5 minut. Niech będzie 5 minut i 10 sekund bo tyle mogłoby trwać wyłączenie i włączenie gry. Ja jestem hardkorowym graczem i pisze na telefonie jednocześnie grając, ci debile z Sony nawet tego nie sprawdzają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzeksondzekson: oprócz netflixa, hbo czy od niedawna Disney+, to niektórzy kupują jeszcze dla odtwarzacza płyt ^^
innym np wystarcza sam gamepass i np FIFA czy jakiś inny multiplayer offline,
no i sama różnica w cenie między x a ps5 z napędem też robi swoje
  • Odpowiedz
@Kic3k: Tym co wystarcza gamepass i fifa to mogą dalej grać na ps4 albo na xss, dyskusja raczej rozchodzi się o obecną generację. Ale racja, możliwe ze celem microsoftu nie jest wydawanie next genowych gier, ja cały czas myślałem w drugą stronę bo maja te hasło „future of gaming” a to chodziło o to ze przyszłość to wlasnie będzie branie to co jest w gamepassie i nie wybrzydzanie.
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson:

Mielismy ratcheta, returnala, milesa moralesa, remake demon soulsow, sifu, remastery uncharted od naughty dog, zaraz remake tlou1, forspoken, a nawet nie wymieniłem ghostwire i deathloopa


No to sobie w nie graj, mnie te gry nie interesują.
Ostatnio gram głównie w microsoft flight simulator a tego PS5 nie oferuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kic3k: Tym co wystarcza gamepass i fifa to mogą dalej grać na ps4 albo na xss, dyskusja raczej rozchodzi się o obecną generację. Ale racja, możliwe ze celem microsoftu nie jest wydawanie next genowych gier, ja cały czas myślałem w drugą stronę bo maja te hasło „future of gaming” a to chodziło o to ze przyszłość to wlasnie będzie branie to co jest w gamepassie i nie wybrzydzanie.


ogólnie to
  • Odpowiedz
@rybak17: Cóż, ciężko żeby Sony oferowało grę która ma w tytule Microsoft, jest dostępna od 1982 jedynie na PC i została rok temu przeportowana na xboxa. Będąc fanem tego typu gier do wąskiej grupy graczy (umówmy się casualowy gracz odpali raz rozbije się o swój dom i wyłączy) to raczej nie ma znaczenia co wyda Sony, nintendo, czy dowolny wydawca na świecie - choćby wydał najlepsza grę single player czy
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: Może i tak ale tak samo miałem z grami Sony na PS5, raz odpaliłem racheta i astrobota i szybko się znudziłem. Płatne Remastery też mnie nie interesują. Dużo ciekawsze były gry z Nintendo Switch.

Co do wąskiej grupy graczy to nie należą do nich głównie Fifa, Fortnite, GTA, Minecraft i inne tego typu gry.

jest dostępna od 1982 jedynie na PC i została rok temu przeportowana na xboxa


Bardzo
  • Odpowiedz
@Jubei: piecze xDD do dzis bawi ten twoj krindzowy wysryw, nad jaka fajna miejscowka ostatnio latales? XDD

Pozdrawiam kolegow z diskorda xboxa, na kolejnej naradzie wojennej ci dali znac? XD
  • Odpowiedz
@Dante27: nie ma mnie na żadnym Disco mądralo, po prostu przeglądałem powiadomienia z tagów które subskrybuję. Nie dość, że paranoik, to jeszcze marny detektyw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jubei: dobra dobra, to dosc skurpulatnie przegladasz te tagi zeby w 100% trzymac reke na pulsie (i kto tu jest paranoikiem) xD Nie lepiej przeznaczyc ten czas na latanie nad jakas fajna miejscowka? :) Ah, w sumie racja, nie pomyslalem wybacz, przeciez w czasie lotu np. z Wawy do NYC w czasie rzeczywistym jest co robic oprocz podziwiania widokow, ta immersja ten gameplay, no nic, mnie pozostaje wrocic do krotkich
  • Odpowiedz
@Dante27: typie, skoro już do mnie i MSFS pijesz, to nie, nie gram w niego obecnie ani ostatnio w ogóle. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój cały czas na granie (którego dorosłe osoby takie jak ja mają niewiele) pochłania Elden Ring ewentualnie multi w Halo. Podaję szczególy, bo najwyraźniej dajesz dużo #!$%@? o to co kto robi ze swoim wolnym czasem. ¯\_(ツ)_/¯

Pozdrawiam również, mam nadzieję że
  • Odpowiedz
@Jubei: ale to ty sie #!$%@? "typie" do screena, wiec twoja "kąśliwe" uwagi jedynie co robia to śmieszą. #!$%@? mam w co grasz i ile masz czasu na granie, widocznie duzo jak na "dorosla osobe" skoro aktywnie monitorujesz czy ktos cos wrzucil o tobie, w sumie wakacje sie zaczely to i moze xD

Ah no i te klockarskie dbanie o odbyty innych, jak nie lizanie odbytow ziomeczkow ze "swojego obozu",
  • Odpowiedz