Wpis z mikrobloga

#xbox #ps5
Posiadacze xboxa to ciekawi ludzie, z jednej strony nie potrafią czekać 10 sekund aż gra się uruchomi (quick resume), a z drugiej strony nie mają problemu że czekają już 2 lata w nowej generacji a dalej nie pojawiła się żadna godna uwagi gra od studia microsoftu (nie licząc Forzy).

Było śmianie sie z crossgena HFW, ze gra wyglada jak dlc a wyszło na to ze jest to najlepiej wyglądająca gra w tym roku a jedyną która może jej zagrozić to prawdopodobnie będzie albo remake tlou1 albo god of war ragnarok. Mielismy ratcheta, returnala, milesa moralesa, remake demon soulsow, sifu, remastery uncharted od naughty dog, zaraz remake tlou1, forspoken, a nawet nie wymieniłem ghostwire i deathloopa które tez wyszły tylko na ps5. Ba, nie wymieniłem nawet gt7 które mnie mało interesuje bo nie gram w scigalki, nawet nie wymieniłem astro bota który jest świetną grą sama w sobie mimo ze to tylko gra na potrzeby pokazania możliwości nowej konsoli i pada Sony. I to za darmo, nie trzeba 4 zł płacić nawet (ani 2 zł dla prawdziwych cebul).

Ale co ja będę pisał o grach, w końcu wiadomo ze konsola to głównie służy do oglądania filmów na netflixie i szybkiego przełączania się na hbo max albo Disney+.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach