Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 304
Ostatnio wypiłem z przyjacielem który dowiedział się, że będzie ojcem. Było to miesiąc temu.
Tydzień po tym wspólny koncert NA TRZEŹWO, dwa tygodnie temu byliśmy z różową na festiwalu muzyki elektronicznej, bawiłem się przednio NA TRZEŹWO, wczoraj imieniny babci mojej różowej, gdy podali mi kieliszek postawiłem go do góry nogami okraszając słowami "NIE PIJE" teściu, narzeczony szwagierki i wujkowie zapytali czy mówię poważnie, uznając moje słowa za żart.
Obudzilem się zdrowiutki i już Kombinuje co dziś grandzić, zaraz rowerem skocze do sklepu, skosze trawkę i w nagrodę #!$%@? sushi.

Czuje dobrze człowiek, oby to trwało jak najdłużej.
Ten tag otworzył oczy.

Pozdrawiam trzeźwych, a najebuski niech sobie śpią jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#alkoholizm
  • 46
  • Odpowiedz
skosze trawkę


@DamianooTrucker: W niedziele praca w gówno się obraca.

Już pomijając religijne znaczenie niedzieli bo sam jestem niepraktykujący to wydaje mi się że osoby nie potrafiące wygospodarować jednego dnia na odpoczynek i relaks nie są zorganizowane i popełniają więcej błędów skoro pracują w ten dzień.

  • Odpowiedz
@DamianooTrucker: w trzeźwienie najgorszy jest początek. Wszystko jest jakieś takie bez sensu. Po paru miechach faktycznie je jest radość z tego, ze budzisz się bez #!$%@? kaca, ze umiesz rozmawiać z ludźmi bez dopingu. Mam nadzieję, ze wrócę do tego pięknego stanu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DamianooTrucker: powodzonka tylko nie wiem czemu obracasz to w jakąś ideologię. XD jak gdzieś pójdę i się nie napiję to nie muszę o tym pisać na mirko. XD Chyba, że to jakaś forma terapii dla Ciebie.
  • Odpowiedz