Wpis z mikrobloga

@celulozy moje dzieci też płaczą, bo zostawiam je w domu i jadę na zakupy, zamiast iść z nimi do kościoła, a pozniej zjeść rosół. Tragedia niedziel handlowych trwa w najlepsze i trzeba to powstrzymać dla dobra rodzin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 165
@MOSS-FETT: Pod mój blok przyjechało komando. Wszystkich pod przymusem wyciągneli z mieszkań i zapakowali do ciężarówki. Właśnie jesteśmy transportowani na teren najbliższej galerii handlowej (,)
  • Odpowiedz
@MOSS-FETT: w sumie nigdy nie słyszałem na ten temat opinii najbardziej zainteresowanych, czyli kasjerów, sprzedawców. Sam pracowałem w niedziele, miałem dodatkowo płatne wtedy, plus dzień wolny w tygodniu i nie narzekałem.
Dodatkowo studenci mają #!$%@? bo sobie nie mogą dorobić w niedzielę. Idiotycznu pomysł xD
Czemu jeszcze nie zrobią soboty wolnej od handlu?
  • Odpowiedz
  • 1
@koniecswiatajestbliski problemem w handlu przyjacielu nie są te niedziele handlowe bo przecietny kasjer czy sprzedawca ma totalnie w pompie czy pracuje w ten dzień czy nie, problemem w branży są stawki które w żaden sposób nie są w stanie zmotywować pracownika, jeśli chodzi o handel to przyrost wynagrodzeń w porównaniu do innych zawodów jest minimalny....
  • Odpowiedz
  • 1
Dla zobaczenia jaka to jest skala to powiem że najlepszym płatnikiem jest lidl, zobaczcie sobie ile płaci lidl na rękę dla nowego pracownika, a przypominam że w tej branży to jest najlepszy płatnik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz