Wpis z mikrobloga

@siema_byku: tak, miej na uwadze ze gazem inaczej się grzeje. Nie będziesz miał tak ciepło w domu, trzeba unikać wietrzenia itp. Generalnie byłbym sceptyczny do tego pomysłu w starszym domie bo bez bardzo dobrej izolacji ciepło będzie szybko uciekało
@siema_byku: Do tego co podał @Bad_Wolf wez pod uwagę ze przelicznik m3 na kWh w gazie jest ruchomy, w sensie na liczniku masz m3 a placisz za kWh które Ci wyliczają co miesiąc po innym współczynniku. Ja za 150m3 w zimie zapłaciłem 410zl (rachunek miesięczny) ale dom nowy docieplony
@siema_byku: z takich innych wskazówek to jeżeli rozważałbyś gaz nie z sieci miejskiej tylko zabudowę butli na podwórku to nie daj sobie wcisnąć butli w dzierżawę - cena gazu jest wtedy kompletnie chora. Zdecydowanie lepiej kupić nawet jakąś używkę z demontażu po stacji LPG byle miała komplet papierów z UDT
@klepie-biede: @bb89: @AlezWieje: @Bad_Wolf: szkopul tez jest taki, ze nigdy licznika na gaz nie bylo w somu - jest tylko skrzynka podciagnieta. czyli musze wystapic o warunki do gazowni, projekty noi instalacje - ktos z was mi jest w stanie powiedziec jakich kosztow sie spodziewac? Ma przyjechac jakis gaziarz do mnie, ale chcialbym porownac tez sobie.