Wpis z mikrobloga

Potrzebuje SUBTELNYCH argumentów dla normickiej przyjaciółki no wiecie tak żeby nie brzmiały mocno przegrywowo. Argumenty odnośnie czmeu ja mam o wiele gorsza sytuację do normikow. Czemu moje porblemu są głebsze. Bo jakie też problemy może mieć normik
#przegryw
  • 24
@cynamonowazaslona: No tak, przegrywie! Nie stopniuj problemów #!$%@?... problem to problem...
Na przykład to, że jakieś dziecko z afryce umarło z głodu jest równe tem, że oskarek(tm) nie pojedzie na drugie wakacje z dziewczyną, bo rodzice chcą go "zdyscyplinować" za złe oceny w prywatnej szkole
Wy przegrywy chcecie ewaluować świat, ale nie pojmiecie, że wszyscy są równymi istotami (ludzkimi)
@Whaadahell: Tak, ten komentarz to satyra, i zgadzam się z tym, że większość tutaj to - niestety - trolle, najcudniejsi są ci protoplaści "dickpill". Ich problemy to typowe handry i absurdy, może i realne (istniejące w świecie rzeczywistym), ale tak różne, wydumane, wybujane, hiperbolizowane i mniej intensywne, a zarazem prozaiczne i łatwe, prymitywne. NP TEN POST: (sic!)

"Mam dziewczynę poznaną na tinderze półtora miesiąca temu, dzieli nas trochę km i spotykamy
@Whaadahell: emm za późno nie umiem patrzeć w innych kategoriach niż Julki, chady, oskarki, normictwo. Szkodzą że to zaczęło wpływać na jedyne przyjaźnie jakie udało mi się wytworzyć ale już nie mogłem udawać , że jestem normalny. No nie jestem. Jestem brzydkim wykluczonym przegrywem niestety. Pełnym frustracji i nienawiści od widoku par czy grupek znajmomych. Widzę też potwierdzenia tego że wygald jest najważniejszy czyli no potwierdzenia blackpilla( ale.czasem też jakies wyjątki)
@kamsher: Chcesz ją przekonywać że jesteś przegrywem? Zeby nie mieć przyjaciółki?

Jak już koniecznie chcesz to daj jej swoje konto na tinderze i poproś o poderwanie kilku świnek