Wpis z mikrobloga

Alert: post gawędziarski, nie stragan.

Jest "postęp" w Sephorze. Z braku laku i pomysłu na testy w stacjonarnych wąchalniach sprawdzałem ostatnimi tygodniami różne flankery znanych linii, tak dla sportu, żeby wyczuć różnice. I tak testowałem wszystkie
Gentlemany, Lhomme Ideale, Bleu de Chanel, YSL Y, i przy totalnym braku pomysłu chciałem sobie przypomnieć dlaczego nie lubię Sosydża - ale testery w S były puste :O - zapytałem ekspedientkę czy są nowe, a ona na to "są puste, bo wie pan, ehh, wszyscy w tym chodzą... NIE POLECAM TEGO....ja pana widzę w czymś innym, czymś mniej oklepanym" i podała mi coś z Givenchy i udawałem że mnie zaskoczyła bo też je wszystkie testowałem. Chyba wpadło jakieś szkolenie, żeby już nie wciskać Sosydża, bo jeszcze wczesną wiosną słyszałem o nim zawsze gdy mi coś polecano w S i D.
#perfumy
  • 7
@RumClapton: Dior nie nadąża z produkcją Sosydżów po wygranym procesie Deppa z Amber. Kto by pomyślał, że się w sądzie taki marketing ukręci, a sprzedaż faktycznie skoczyła :P
Ale Panie Eric jeszcze jak mozna zapytac o opinie tych flankerow znanej linii, to jak sie Bleu czy Y podobalo? BDC to dla mnie we wszystkich wersjach przeplacone i szajsowe troche perfumy.
@RumClapton to chyba w gajerze wbijasz, a ja przy okazji większych zakupów więc stylowa bliżej menela. A swoją drogą 3 z przodu dawno, a facjata jakby już 4 była, wiec nie kumam dlaczego akurat taki typowo młodzieżowy zapach mi polecają.
BDC to dla mnie we wszystkich wersjach przeplacone i szajsowe troche perfumy.


@Rzewliwy_wykolejeniec: BDC edt jest fajny ale parametry tragedia, no i słabo pachnie. EDP jest jakoś chemiczny a parfum fajny, ale jak to parfum projekcja słabizna trzyma się wcale nie tak jakby się można bylo spodziewać po parfum, niejeden edt lepiej trzyma. Ogólnie bardzo słabe parametry i delikatny zapach, mało wyrazisty nawet przy dużej aplikacji, mówie o każdej wersji BDC-
to chyba w gajerze wbijasz


@saradonin: nie, po pracy, zazwyczaj w dlugich spodniach, tshircie plus opcjonalnie dżinsowa kurtka. Czasami szorty i tshirt, nawet jak mam stare ciuchy i brudne buty to dokładnie wiem co mówię o zapachach (w co ciężko uwierzyć czytając moje wysrywy pisane na szybko grubymi palcami robiąc literówki na telefonie) i nie daję się przegadać/ zagiąć. Często mówię "proszę tego nie psikać, to znam" i opcje są dwie