Wpis z mikrobloga

Jak się wejdzie na GoWork to się okazuje że 99proc firm w Polsce to pozbawione empatii januszexy, jedyny sposób to znajomy bądź rodzina w urzędzie lub innych państwowych tam jest pewna kasa, za gównorobotę, do tego związki zawodowe, które dbają by pracownik pracował do emerytury choćby był największą #!$%@?ą, łajzą czy też pierdołą na świecie. (Dwie ostatnie kategorie na końcu wpisu tylko dla zasięgów XD )
A wy co sądzicie o polskim rynku pracy czy naprawdę praktycznie wszystkie firmy to krwiożercze januszexy bez empatii???
#praca #prywaciarz #panstwodymaobywatela #zalesie #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@sols też tak myślałem, gdyby nie to, że złożyłem papiery i pracowałem w firmach ocenianych GoWork na 2,1 oraz 2,7 i obie firmy (w jeden z nich pracuję obecnie) są naprawdę świetnym miejscem do pracy (kasa ok, ludzie w porządku, managerowie też git). Doszedłem do wniosku (pewnie oczywistego), że opinie wystawiają głównie osoby z frustracją i niezadowolone (z różnych względów). Stąd też przyjąłem, że firmy oceniane na więcej niż 2 są do
  • Odpowiedz
@sols akurat GoWork nie jest wiarygodny, sami proponują za opłatą, możliwość edytowania lub kasowania komentarzy, podejrzewam, że sami piszą głupoty i każą płacić za ich kasowanie
  • Odpowiedz
@Jutraniema: własnie że jest kiedyś raz na początku kariery trafiłem do typowego januszexu gdzie na umowie o pracę bez słowa zwalniali mailem i zmuszali do podpisania wypowiedzenia pamiętam że zwolniono z bardzo dużego sklepu infolinii 38 a zostawili tylko 3 polski kapitał znana firma, napisałem merytoryczny komentarz bez obelg i przekleństw został on usunięty. Tak to działa. Januszexy pilnują by się nie wydało że są draniami, na wygórowanych drabinkach które trzeba
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: walić zarobki ważniejsza jest spokojna emerytura, praca do 15tej i pt i #!$%@?, to dla mnie jest zawsze najważniejsze, nie trzeba być chytrym, chytry dwa razy traci tak Bóg zarządził od początku.
  • Odpowiedz