Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
To i ja #zalesie
Wczoraj wracając z pracy zajrzałem do auta żeby wyjąć poduszkę pod odcinek lędźwiowy do fotela. Otwieram z pilota auto, otwieram drzwi z tyłu i sięgam po rzeczoną poduszkę. Zamykając za sobą drzwi coś mi błysnęło na kanapie. Otwieram ponownie drzwi i się zbliżam twarzą do błyszczącego punktu, a tu szkło. Se myślę "kuwa, skąd to się wzięło?". Po 3 sekundach załapałem, że to odprysk z szyby. Szybki rzut okiem po szybach i cyk. Okno wybite.
Ścierwa wybiły szybę bo w oczy rzucił się kawałek


No paranoja jakaś. Sprzęt warty z 4-5 stów max. + szyba z robotą 250 zł.
Najgorsze, że w przypadku takich śmieci karma nie wróci ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#motoryzacja
Taguje też #wedkarstwo (uważajcie Mirki na sprzęt bo #!$%@? czyhają na nas)
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@icex: właśnie nie mam rolety, kupiłem bez i zaniedbałem temat żeby kupić. Teraz kupię.

Tzn. Wiesz. Nie uważam, że wędka na widoku jest w jakimkolwiek stopniu moją winą. Nie powinno się niszczyć i kraść cudzej rzeczy i tyle. A w zeszłym miesiącu znajomej spod tej samej biedronki ukradli auto. Szemrana okolica jak widać, nie wiem gdzie teraz auto trzymać
@Ricostyczny: W żadnym stopniu nie uważam że jesteś winny. Sam się po prostu boję zostawić samochód ze zwiniętą roletą bo ktoś pomyśli że coś wartego 5 pln jest warte 2k.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@icex: dramat. Ze znajomym z pracy rozmawiałem dziś, że znowu plaga kradzieży kół. Głównie skody, Toyoty i coś tam jeszcze. I pytam czemu tak jest?
Odpowiedź prosta. Te koła pasują do skody, Fiata i czegoś tam jeszcze.
Co to znaczy według niego? Ubera coraz więcej a koła i opony tanie nie są w utrzymaniu jak się jezdzi po Warszawie dużo
właśnie nie mam rolety, kupiłem bez i zaniedbałem temat żeby kupić. Teraz kupię.


@Ricostyczny: też 1.5 msc kupiłem auto bez rolety i trzeba było zamówić mimo że to nie jest takie tanie jak się wydaje.
Mnie od zawsze ojciec uczył aby nie zostawiać nic na widoku aby nie kusiło. nawet pustej paczki fajek i jakoś w myśl tej zasady żyje