Wpis z mikrobloga

Weź potem wyjedź bardziej płaskim-sportowym samochodem na ulicę i SUViarz jeden z drugim co oczywiście jest ślepy i ma źle wyregulowane lusterka,


@niochland: jakis bul dupska pewnie hondziarza na glebie ze nikt nie zauwaza jego pierdzika xD jakos z suvami nigdy nie mialem problemow, tylko z takimi pedzlami w skodach od starego bo wszedzie sie #!$%@? na pale. Suvy cie #!$%@? bo sa popularne i czesciej spotykasz je na drodze i
@niochland: chyba wlasnie ciebie xD masz jakas fobie i boisz sie suvow ktore dzisiaj sa po prostu osobowkami z wiekszym przeswitem a ty wolalbys tiry na drodze. Jak sie boisz takich samochodow, to moze zrezygnuj z prowadzenia i przemieszczaj sie zbiorkomem. Autobusy sa raczej duze a jak wsiadziesz do tramwaju to juz zaden inny samochod ci nie zagrozi xD
@ile_wlezie: nie ośmieszaj się już. Kierowcy suvów nie ogarniają nawet sytuacji, gdzie masz dwupasmową drogę i zakręt. Idiota w suvie zawsze, ale to zawsze zetnie zakręt i wjedzie na mój pas. Nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale jeszcze ani razu mnie żaden suviarz nie zaskoczył w takiej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vegasik69: SUVy obecne sprzedają się tak dobrze tylko dla tego że laski się "czują w nich bezpiecznie" xD Tak mi kiedyś mówił sprzedawca z KIA że jest to głównie wymieniany powód.

No i super tylko że te laski w tych wielkich suvach jeżdżą tylko po mieście ledwo wystają głową za kierownicę a jak trzeba zaparkować tym to już Game Over xd