Wpis z mikrobloga

@NightRock: Aktualnie kazdy flagowiec chodzi podobnie, iphone moze minimalnie szybszy przy czym mniej opcji costumizacji, za to iphone o wiele dluzej sie laduja, nie maja 120hz etc
Jak ktos ma flagowac sprzed 2/3lat to po prostu nie ma prawa mu zacinać, a ze nowy iphone jest minimalnie szybszy to roznicy nie robi, wole takiego oneplus 8 pro z 120hz i szybkim ladowanie niz iphone, a taki sprzet aktualnie to za 1,5k
@Pelen_watpliwosci: @krzysiek944: @LuxEtClamabunt: @AdministratorDanychOsobowych: Generalnie w poście głównie koncentrowałem się na różnicy między komputerami, a nie telefonami. Wiadomo, ze kupując droższy sprzęt, będzie działał lepiej, chociaż Xiaomi za tę cenę i tak oferuje sporo. Niemniej bardziej „podniecam” się Makiem ze względu na ergonomię użytkowania, która w mojej pracy grafika muzyka i wideo odnajduje się o stokroć lepiej niż praca z windowsem. Mam wrażenie ze wszystko jest bardziej intuicyjne
@NightRock porównywałem sobie z kumplem ostatnio jegro iphona13 z moim kilku letnim mi note 10 który jako pierwszy się chwalił 108 MP matryca.

I kurde u mnie zdjęcie miało więcej szczegółów i było ostrzejsze. No szok. Zrobiliśmy tylko jedno w dzień. Może w nocy by inaczej wyszło ale po Apple spodziewałem się więcej
@NightRock: co ma macbokk m1 do gejowskiego ajfona? i móie to jako były fanboj ipod, iphone 5, ipad 4, powiedzieli mi ze w Berlinie wymiana ekranu 800 euro, gdzie w USA wymieniaja od reki, niech spie****aja z Polski

xiaomi i tak lepsze, bo sobie kupisz 4 telefony zamiast jednego nienaprawialnego ajfona i 500 dla nastolatka co ci wszystko poogarnia + nagrywanie rozmow dziala od strzala
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NightRock: Ja używałem smartfonów z Androidem odkąd wyszły pierwsze modele, później przesiadłem się na iOS i byłem mega zadowolony teraz znowu wróciłem do androida i jednak jakoś wygodniejszy jest dla mnie po prostu xD Ale nie hejtuje i w dupie mam jakieś podziały co komu bardziej odpowiada XD