Wpis z mikrobloga

Co prawda wywiad sprzed 5 lat, ale to co mówi Roman ze Złotoryji o Stanowskim jest warte uwagi "szczekał, tak jak fryzjer klaskał". Myślę, że taki Romeczek i inni dziennikarze wiedzą dużo więcej na temat tamtych lat i ludzi powiązanych ze soba, ale nie chcą wchodzić do tego bagna.
#kanalsportowy #reprezentacja #mecz
Eleganckikapelusz - Co prawda wywiad sprzed 5 lat, ale to co mówi Roman ze Złotoryji ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 276
@Eleganckikapelusz Plotki że Stano dorobił się na bukmacherce dzięki kontaktom z CM711 i Fryzjerem krążą już dawno, to środowisko nie wpuściło by ot tak młodego dziennikarza który jedzie po wszystkich.

Roman ze Złotoryji w konflikcie ze Stano został wykreowany przez mejwenów na tego złego a prawda może być nieco inna.

Tuzimek miał mniej szczęścia i został pariasem dziennikarstwa sportowego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@DonTadeo: @kfiatek_na_parapecie: @DonTadeo: akurat Borek to jest kumpel Romana i nigdy się z niego nie w-----ł. Najbardziej z Krwawym Romanem mieli (i mają) kosę Ś.P. Paweł Zarzeczny i Krzysztof Stanowski bo do d--y było z nim współżycie w Przeglądzie Sportowym jak Koltoń był naczelnym (nwm jak Stano, tak mówił Zarzeczny). Słynnely tekst Pawki, że Romek zwalnia wszystkich zdolniejszych od siebie więc zaraz sprzątaczkę z PSu zwolni
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz: no to ja mam kompletnie odwrotnie. Wykop się tym stanowskim zachwycał, bo taki "szczery" dziennikarz. Oglądałem go kilka razy i wydawało mi się naprawdę ok, ale pare rzeczy zaczęło mi się nie zgadzać.
Główne tematy to było lgbt, migranci, a kompletnie nie zauważał skandali na naszym podwórku. To się kompletnie kupy nie trzymało. Brak komentarza w sprawie ustawy anty-aborcyjnej dał mi dużo do myślenia. Stanowski idiotą nie jest i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@DonTadeo: Mimo wszystko jakoś nie skleja mi się fakt żeby faktycznie Stano się dorobił na bukmacherce, pozując teraz na przykład moralności i etyki. No to byłaby hipokryzja na światowym poziomie i aż ciężko mi w to uwierzyć

@Eleganckikapelusz: przecież Stanowski to jest hipokryta na światowym poziomie
  • Odpowiedz
Mimo wszystko jakoś nie skleja mi się fakt żeby faktycznie Stano się dorobił na bukmacherce


@Eleganckikapelusz: niekoniecznie to on by mógł faktycznie zarabiać na tym. Przede wszystkim chodzi o Zarzecznego, o którym mówi się że obstawiał ustawione mecze. A skąd Zarzeczny wiedział? No pewnie ktoś musiał mu donieść. Może taki młokos kręcący się wokół trenera drużyny, której mecze były regularnie ustawiane i który miał stały kontakt z gościem sterującym ustawianie
  • Odpowiedz
Zarzeczny to był paskudny i chamliwy knur, jedna z najgorszych i najobrzydliwszych postaci w Polskiej przestrzeni publicznej. Nigdy nie rozumiałem hajpu na niego. Tak jak Stanowski czego się nie dotknął to zawsze było to ciekawe i przyciągało uwagę to Zarzeczny mnie kompletnie odpychał
  • Odpowiedz