Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy z #moda szybkie pytanie, bo dzisiaj idę na pogrzeb o godzinie 12:00, planuje ubrać garnitur.
Będzie w cholerę gorąco - zapowiadają 30 w cieniu, którego tam raczej nie uświadczę. Pojawia się problem, bo jestem łysy. Stać w takim słońcu, lub przebywać przez choćby kilkanaście minut to dość ryzykowna sprawa, więc możecie coś zasugerować?

Sam z siebie zastanawiam się, czy po prostu nie wziąć czarnego parasola - zawsze da mi to tych kilka stopni mniej i głowę ochroni od promieni słonecznych.

#garnitur #moda #pogrzeb #lato

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b6a9dfd7edf5ce2d6fd856
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania no widywałem takie. Nic dziwnego. Pamiętaj że na tego typu eventach ma być Tobie dobrze I wygodnie, nie cioci Wandzie która i tak będzie komentować wszystko bo do tego ogranicza się jej rozrywka. Ja bym brał. Ewentualnie #!$%@?ł bym marynarkę i szedł w samej koszuli ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
po prostu nie wziąć czarnego parasola - zawsze da mi to tych kilka stopni mniej i głowę ochroni od promieni słonecznych.


@AnonimoweMirkoWyznania: zwykle lepiej kolorową lub białą plażówkę, ale na pogrzeb nie wypada, moim zdaniem super pomysł z parasolem

EDIT: widzę że to godzinę temu, daj znać jak wyszło
  • Odpowiedz