Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Purple: "Zróbmy coś, bo samemu mi się nie chce. Ale z inicjatywą też nie wyjdę, bo jeszcze skorzystają ci, którym się nie chce" ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kxniec: Gratuluje logiki. Za rok spodziewam się wpisu od Ciebie "Grzeją mnie wybory i tak nic to nie zmieni, pozatym musiałbym pojechać do Pasikurowice zaglosowac"

@Afropolon: no akurat wybory jedyne co robią to utrwalają ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@erni13:

Następny w kolejce jest już kryzys klimatyczny

Kryzys klimatyczny to w TV wymyślili.
Wpierw było globalne ocieplenie, potem zmiany klimatu, następnie kryzys klimatyczny, a teraz już climate emergency. Na sygnale kurła jedziemy studzić klimat łeee łooo łeee łooo!
Podczas gdy te zmiany to są w tempie takim, że tysiące albo dzisiątki tysięcy lat i się swobodnie na spokojnie dostosujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pismaki i politycy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erni13: no nie zdziwię się, po prostu śledzę temat i wiem jakie są dane. Nie ma żadnego "emergency", ani nawet kryzysu klimatycznego. Są po prostu powolne zmiany. Nie ma i nie będzie tsunami przed, którym trzeba #!$%@?ć 100km na godzinę niczym w amerykańskim filmie katastroficznym z holyłudu ¯_(ツ)_/¯

Niezłym wskaźnikiem jest to, że nieruchomości przy linii brzegowej mórz i oceanów to nadal najbardziej pożądane i najdroższe miejscówki. Skoro zaraz znikną pod
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel: Zastanawiałeś się dlaczego 60% społeczeństwa nie chce obecnej partii a ta wygrywa wybory ?
Zastanawiałeś się nad tym że obecny elektorat rządzącej partii to osoby które z 6 chorobami przewlekłymi, dwoma grupami inwalidzkimi, nie potrafiące ustać w autobusie 2 minut, potrafią 500km przejechać aby zagłosować a 25 latkowie nie mają pojęcia kiedy są wybory? Nie chce rozpoczynać dyskusji czy jest na kogo głosować.