Wpis z mikrobloga

@orionwaw:
Badz lekko oschły w kontakcie.
Nie skomlej, nie przepraszaj, nie upokarzaj się. Nie odpisuj w tej samej sekundzie gdy ona napisze do Ciebie. Podejdz do tego jak do lekkiej gry. Odczekaj, udawaj lekki brak zainteresowania, nie naciskaj.
Nie ma nic gorszego niz desperat, a one to wyczuwają.

Praktyka czyni mistrza. Do praktyki dobra jest czateria.pl
Przerobisz 100 rozmow, az zaskoczy Ci w glowie najlepszy schemat.
Jak jest oschla w kontakcie
  • Odpowiedz
tyle, że tym wpisem pitolisz głupoty, bo nie każdy tak jak ty myśli tylko by zaruchać


Parafrazując Abelarda Gize :
W zyciu kolego liczy sie jedynie spanie, jedzenie i ruchanie.
Nie bedziesz spal to umrzesz, z glodu takze, bez ruchania oszalejesz, ale gdy nie przeczytasz ksiazki to nic sie nie stanie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegryw to stan umysłu w ktorym od razu chcesz przejsc do ruchania. Wygryw gdy
  • Odpowiedz
@Pigeoncatcher: ja pisałem do dziewczyn róznymi technikami i jedynie jak odpisywały to rapter wymiana paru wiadomości i umierało albo byłem jak powyżej wyzywany. Na czacie da się długo rozmawiać, owszem, ale dopóki laska nie widzi zdjęcia. #blackpill to szczera prawda.
  • Odpowiedz
@Pigeoncatcher: Musisz zrozumieć, że twoje rady są pomocne jedynie dla normików którzy są niedorozwinięci umysłowo. Ja potrafię się dostosować i nie jestem betonem. Jeśli istniałby dla mnie skuteczny sposób na podrywanie dziewczyn to bym z chęcią go przetestował. Jednak jest to mit, że kobiety nie zwracają uwagi na wygląd. Owszem zwracają i to bardziej niż faceci.
  • Odpowiedz
odpisała na ten tekst "nie mam netflixa, próbuj dalej" i usunęła parę. Także póki co moja teza obroniona :(


@orionwaw: nie szkodzi, ogólnie niektóre są #!$%@?, które tylko dla atencji tam są, a nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Czasem nieważne jak poprowadzisz rozmowę to #!$%@? z tego wyjdzie. Zresztą tutaj nic nie tracisz, bo po tym tekście o dziwaku widać, że jest jakąś #!$%@?ą lochą z kijem w dupie. Ja
  • Odpowiedz
@Pigeoncatcher:

Przerobisz 100 rozmow, az zaskoczy Ci w glowie najlepszy schemat.


Ah, no tak, trzeba tylko znaleźć sobie pierwsze 100 par do testowania rozmów xD Nic prostszego xD
Ty patrzyłeś w ogóle na tag w poście?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@orionwaw: Mordo źle zaczynasz rozmowę. Co? Jakie księżniczki? Mówię ci, musisz spróbować innych kwestii, bo różne są. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vasterek4:

przecież te twoje 3 odpowiedzi wszystkie były kiepskie, w każdej się tłumaczysz próbując udowodnić że wcale tak nie jest jak ona pomyślała XD

W jaki sposób udowodnić? Podtrzymujesz, że nie jesteś dziwakiem poprzez wskazanie, że ona nie ma wyobraźni xD Co Ty byś odpisał?

No wyróżniasz się fhuy pytaniem o super moc xDDD

To tylko przykład, sama idea sprowadza się do tego, żeby nie pisać smętów, które w żaden sposób
  • Odpowiedz