Wpis z mikrobloga

Pytanko. Czy mógłby mi ktoś nominować pokestop do gyma? Mieszkam na wsi, niby po kilku latach dobiłem ledwo do 34lvl ale do 38 zajmie jeszcze kilka :D A bardzo by się przydał gym bo nawet widzę że coraz więcej dzieciaków kręci się koło tego pokestopa
#pokemongo
#wayfarer
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xXxKrzaczeKxXx: nie można nominować gymow. Pokestopy się zmienia w gym w momencie gdy jest wystarczająco pokestopow w komórce s14. Robi się to automatycznie.

Słyszałem że jeśli dany pokestopy ma więcej zdjęć i polubien to jest większa szansa na to że ten się zmieni, ale tak tylko słyszałem.

Ale przede wszystkim musi być wystarczająco pokestopow w danej komórce s14
  • Odpowiedz
@xXxKrzaczeKxXx: Po pierwsze musiałbyś sprecyzować okolicę bo zasięg nominowania wynosi ok. 10 km, musiałby to być ktoś kto mieszka niedaleko. Po drugie tak jak wyżej kolejne gymy pojawiają się gdy w konkretnej komórce są kolejno 2, 6 i 20 stopów. Czyli jeżeli masz w niej dwa stopy to musisz znaleźć jeszcze 4 ciekawe punkty, które można zamienić na pokestopy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xXxKrzaczeKxXx: to zależy, na wsi ciężko cokolwiek znaleźć i zazwyczaj prosto o odmowę, w mieście, czy na obrzeżach są różne graffiti, siłownie plenerowe więc jest łatwiej. Ja sam na obrzeżach miasta nominowalem i zaakceptowali mi już ponad 50 wayspotów. Ale mam tu różne graffiti, siłownie plenerowe, tablice edukacyjne, czy jakieś place zabaw. Więc tu nie mam problemów.
  • Odpowiedz