Wpis z mikrobloga

Wiele normików pewnie uważa że #przegryw nie ma przyjaciół/dziewczyny bo nie potrafią gadać z ludźmi czy nie mają zainteresowań(xD) i zapewne przy zmianie mindsetu oraz zainteresowaniu się czymś zaczęli by ruchać modelki. I tu mam złą informacje dla was drogie normiki, to jak rozmawiasz z ludźmi czy może ogólniej to jaki jesteś NIE MA ZNACZENIA, jeśli by miało to typowy mirek z tagu który nigdy nie trzymał za rękę nigdy w życiu nie byłby w stanie zainteresować sobą kobiety, a jednak co pokazuje #projektklaudiusz oraz liczne wystawianie #p0lka przez przegrywów są w stanie nawet umówić się z #julka 7/10 na randkę czy szybkie r0chańsko. Wnioski są chyba oczywiste. Oczywiście wiem że nie jestem nieomylny więc jeśli masz inne zdanie to zapraszam do dyskusji.

#gownowpis #przemyslenia #tinder
s.....h - Wiele normików pewnie uważa że #przegryw nie ma przyjaciół/dziewczyny bo ni...

źródło: comment_1656098591UjLEz55e6BU6yz8DdTjsXf.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@PolskiZwiebel: chodzi o to że skoro przegryw pod postacią oskara jest w stanie sie umówić na ruchanie z julką 8/10 to z łatwościa byłby w stanie sie umówić na randke w celu stworzenia jakieść relacji ale problem polega na ich wyglądzie XDDD
  • Odpowiedz
@shinobiwojowniko2mieczach: po 1 to ten "brzydki" ziomek wystarczy ze zalozy normalne okulary i zainwestuje w aparat na zeby i bedzie normalnie wygladac xD ja ogolem jak sie rozglądam na mieście, to istnieją w ogole serio brzydcy ludzie? wszyscy są przeciętni po prostu XD

po 2 to owszem, chad sobie może napisać hej bo nadrabia wyglądem, a jak jesteś brzydki to musisz się czymś wyróżnić.
  • Odpowiedz