Wpis z mikrobloga

@bary94pl: kurde czytam o tym od rana ze jakies gwiazdy przyjechały, patrze na te zdjęcia i jakbym ich spotkal to nawet bym nie pomyslal ze to jakies gwiazdy xD az tak ten ich jakis program jest popularny?
@smarkyy: Nigdy w zyciu nie ogladalem nawet minuty top gear i malo mnie obchodzi motyryzacja. Rogera Federera moze bym rozpoznal bo ostatnio ( w tym/zeszlym?) roku bylo cos o nim ze chyba lamal paletki bo sie poplakal i zesral ze przegral bodajze jezeli dobrze kojarze, tak to bym nie wiedzial kim jest. Nie kazdy sledzi/interesuje sie sportem. Ze sportu to glownie kojarze Adama Malysza, Kamila Stocha i polskich skoczkow, no i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Radtopedau: to skoro mało cię obchodzi motoryzacja to po #!$%@? się tu zesrales z tym swoim durnym komentarzem? Chłop w branży dziennikarskiej prawie 35 lat, filmy, programy tv (nie tylko te motoryzacyjne), multum książek i jeszcze więcej felietonów, po prostu przyznaj się nam tu, że jesteś zwykłym ignorantem. I tu nie chodzi o to kto się czym interesuje. W życiu nawet seta tenisa nie oglądałem a federera bym poznał, żaden ze
@smarkyy: Jennifer Lopez koajrze dobrze, Kim Kardashian kojarze tylko z nazwiska ale jak wyglada nie wiem. Ten od samochodow raczej az tak znany jak Jennifer Lopez nie jest/nie byl. Powszechnie znani ludzie to dla mnie Einsten, Chopin, Jan Pawel II, Picasso itp. Z "rozrywki/sportu" to tak jak pisalem Lewandowski jest bardzo rozpoznawalny czy Ronaldo/Messi mimo ze pilka nozna sie nie interesuje. Szczerze watpie ze ten facet o ktorym piszesz jest az
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Radtopedau: top gear to coś ponadczasowego. Znam ludzi którzy nie lubią motoryzacji ale dla hunoru oglądają lub oglądali top gear. Ten program to był fenomen. Ja to za to nie wiem czym jest ekipa friza czy team x