Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Większość #przegryw jest nimi nie z braku seksu i #zwiazki jak zwyczajnie z braku jakiejkolwiek atencji. Możemy próbować się oszukiwać ale każdy człowiek potrzebuje chociaż minimum atencji. Zobaczcie co odpiernicza różowym kiedy im jej brakuje. One tym żyją i tym się karmią. Tyle że u nich potrzeba dużej dawki tej atencji bo podstawową to mają od urodzenia kiedy to wszyscy w około zachwycają się nią, potem faceci spermią itd. Tymczasem typowy chłopak bez dynamizmu i social skilli jest niezauważalny. Może stanąć na głowie i nikogo to nie będzie obchodzić. Bo społecznie jest nikim. Jego rola to dostaczanie dóbr z których korzystają ci kórym się w życiu powiodło i założyli rodziny. Możecie pisać że ,,prawdziwy facet to jest drapieżnik, nie potrzebuje nikogo'', ,,facet to nie baba, nie trzeba mu atencji'', ,,facet to musi sobie sam dać radę'' itd. A to zwykłe pier%&lenie. Każdy z nas potrzebuje chociaż minimum uwagi. Potrzebuje być zauważonym i docenionym. Widzę to po sobie i innych. Jak jeszcze nie byłem takim aspołecznym odpadem i miałem garstkę znajomych to nawet jak ktoś mnie pochwalił za byle błachostkę to od razu samopoczucie mocno szło w górę. Jak jakaś różowa się uśmiechnęła do mnie to miałem cały dzień "zrobiony". Jak pani na ulicy 3x podziękowała z uśmiechem za to że jej pomogłem ogarnać parkomat to tak samo humor od razu poprawiony. Śmiejecie się z Mirków co chodzą na prostytutki. A to są dla wielu jedyne kobiety, ba jedyne osoby które mogą im dać chociaż trochę tej atencji i namiastkę bliskości. Wiadomo że nie bezinteresownie ale mimo wszystko mogą poczuć się przez to lepiej. Ja ich całkowicie rozumiem mimo że nie chodzę na #roksa. Ciężko się naprawdę żyje kiedy nikogo nie obchodzimy, dla nikogo nie jesteśmy ważni. Kiedy ktoś się do nas odzywa tylko jak czegoś od nas chce (pani zaczepiająca w galerii żeby wcisnąć konto bankowe, żul potrzebujący 5zł na piwo czy cyganka sprzedająca róże za piątaka na ulicy). Najgorsze jest jak taki stan utrzymuje się przez lata i nie widać żadnych szans na zmiany. A najlepsze jest to że wcale nie trzeba być jakimś ułomem, brzydalem czy psycholem żeby tak skończyć. Wystarczy być trochę nieśmiały i mało przebojowy no i być mężczyzną rzecz jasna. Tylko tyle i aż tyle.

#zwiazki #zalesie #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b5f56021d3f02ae4eb8994
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: @tomek001: Nie spodziewałeś się piramidy Maslowa na tagu #roksa!

każdy człowiek potrzebuje chociaż minimum atencji

namiastkę bliskości

Ciężko się naprawdę żyje kiedy nikogo nie obchodzimy,

dla nikogo nie jesteśmy ważni

nie z braku seksu


To jest tak niezwykłe że aż nie do wiary, że #roksa zaspokaja jednocześnie potrzebę
fizjologiczną (bo instynkt każe nam ruchać i zapładniać samice, trzeba jakoś rozładować napięcie),
bezpieczeństwa (za pierwszym razem u diwy może
boolboolator - @AnonimoweMirkoWyznania: @tomek001: Nie spodziewałeś się piramidy Masl...

źródło: comment_16562648065u3qKcAPii10bxpdi5KCJU.jpg

Pobierz