Wpis z mikrobloga

Mój neutralny, a wręcz pozytywny wpis o płaszczce i Gapie został usunięty przez moderację. Moje odwołanie zostało odrzucone minutę po wysłaniu do moderacji. Aż chce się śmiać z tych kambodżańskich cenzorów co cenzurują ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ten mój usunięty wpis możecie sami zobaczyć i ocenić na Reddicie.
#popaswpieprz #raportzakcji #raportzpanstwasrodka
Pobierz pelt - Mój neutralny, a wręcz pozytywny wpis o płaszczce i Gapie został usunięty prze...
źródło: comment_16560776552LWz0hyZmYe0mr2G5aSFB0.jpg
  • 14
Mam przeczucie, że gdybyś zamiast imienia i nazwiska użył magicznego słowa gapcio byłoby ok

@roo-bin: Wprost przeciwnie. Nie wspominam o tym na tagu (bo nie chce tym spamować), ale więcej moich wpisów zostało usuniętych przez moderację. W tym przypadku zrobiłem wyjątek, bo moderacja odrzuciła moje odwołanie w mniej niż minutę od jego wysłania – prawdopodobnie moderator nawet nie zdążył przeczytać mojego odwołania napisanego w paru zdaniach odrzucając je.

W moich wcześniejszych
Pobierz pelt - > Mam przeczucie, że gdybyś zamiast imienia i nazwiska użył magicznego słowa g...
źródło: comment_1656081193h5uQQD3cOYsoK7WZB1DB4u.jpg
W tym przypadku zrobiłem wyjątek, bo moderacja odrzuciła moje odwołanie w mniej niż minutę od jego wysłania – prawdopodobnie moderator nawet nie zdążył przeczytać mojego odwołania napisanego w paru zdaniach odrzucając je.

Powinno być na końcu tego zdania, że od razu po wysłaniu odwołania odświeżyłem stronę, a odwołanie już było odrzucone przez moderatora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pelt: stwierdzam, że ponowne wrzucenie tego samego, lub podobnego posta, którego zbanowali, skutkuje tym, że ten drugi się trzyma, chyba zapominają ponownie zgłaszać, czy jak.... No ale moje są co ich wrzuciłem ponownie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UmazanyPieprzem: Akurat ty masz takie szczęście, że ci nie usuwają ponownie wrzuconych wpisów. Mam wrażenie, że ten jakiś kambodżański cenzor ostatnio zagląda na Wykop średnio co parę dni (czasem codziennie, a czasem ów cenzor ma parodniową przerwę) zgłaszając co popadnie z tych ostatnich paru dni. Prawdopodobnie kambodżańscy cenzorzy ciebie może traktują pobłażliwiej jako nowego na tagu. Mam mam wrażenie, że mnie ostatnio mocno przyczepili się w zwłaszcza temacie Gapy i w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UmazanyPieprzem: Tak więc poczekaj parę dni, zajrzyj na stronę zgłoszeń i zobaczysz, czy jednak kambodżańscy cenzorzy pozwolili ci drugi czy trzeci raz umieścić to samo na Wykopie.