Wpis z mikrobloga

@moderacja @a_s @m_b

Ogarnijcie swojego moda "cfO" bo widzę, że ma krucjatę przeciwko moim wpisom, bo kolejny raz to on konkretnie usuwa mój wpis o zdradach kościoła katolickiego, który już był wcześniej przywracany przez innych moderatorów.

Tan sam mod wlepił mi ostatnio miesiąc bana za odwołanie się od innej sprawy!
Typ nie powinien być moderatorem, bo jest stronniczy i preśladuje użytkowników serwisu.

Swoją drogą chyba mogę prowadzić swojego mikrobloga tak, że raz dziennie wrzucam stworzony przez siebie content? Zresztą dostaje tyle plusów, że użytkownikom portalu najwyraźniej się moje prowadzenie mojego mikrobloga podoba.

#moderacjacontent #afera #bekazprawakow
Pobierz j.....o - @moderacja @as @mb

Ogarnijcie swojego moda "cfO" bo widzę, że ma krucjat...
źródło: comment_1656065075k18bf3DlSD0iROWgXZ5vCA.jpg
  • 5
@Kryspin013: Nie wnikam głębiej czy jest czy nie, dla mnie jest to nowy mod, może i nowy bot, bo wcześniej go nie widziałem i wiem, że odwoływałem się wcześniej od usuniętego komentarza i mi cfO wrzucił odwołanie nieprawidłowe i wlepił miesiąc bana. Raczej odwołań botom nie przekazuje się do rozpatrywania. Chociaż to wykop to kto wie co się tam w serwerowni odjaniepawla...

O proszę i poleciał i wczorajszy wpis. I też
Pobierz j.....o - @Kryspin013: Nie wnikam głębiej czy jest czy nie, dla mnie jest to nowy mod...
źródło: comment_1656066736n8ihL86rJbO1I8d8vsFXlE.jpg