Wpis z mikrobloga

@Chlejus: Niedawno przyszedł do naszej apteki taki fajny chłopak, z 16 czy 17 lat miał. Zanim się odezwał, już wiedziałem po do przyszedł. Nachylił się do mnie, prawie przytulił się do szybki, położył na blacie pięć dyszek i szepce:
- P...poproszę paczkę p...p...rezerwatyw
Ja na to uśmiechnąłem się konspiracyjnie, puszczam oczko i odszeptuję:
- Hehe, co tam młody, seks będziesz uprawiał? Penis do waginy w te i nazad, co nie?
I
@Chlejus: nie są. Ultracienkie zazwyczaj mają mniejszy obwód. Durex vs Skyn też się różnią te 2mm w obwodzie, durex ma szersze. Plus są XL, które są dłuższe i grubsze. Standardowa długość na 99% starczy, no chyba, że jesteś murzynem. Najbardziej rozchodzi się o grubość. Dlatego ja preferuje durexy, które są te 2mm szersze i po prostu łatwiej się nakłada. Skyn wchodzi ciężej i tej marki kupowałem XL
@Chlejus najlepiej w aptece jak będzie Twoja kolej to zapytaj "przepraszam czy mógłbym kupić prezerwatywy?", a jak już dostaniesz to najczęściej są w aptekach przymierzalnie i tam możesz sprawdzić czy pasują
Głuchoniemy chciał kupić prezerwatywy. Udał się w tym celu do apteki, ale w żaden sposób nie umiał się porozumieć z aptekarzem, bo ten nie znał języka migowego. Na wystawie też nie było żadnych opakowań z kondomami. Staje więc przy okienku, wyjmuje interes, kładzie na ladzie, obok niego kładzie dziesięć złotych.
Aptekarz przygląda się chwile, po czym swojego penisa na ladę i również kładzie dziesięć złotych. Po chwili chowa swoje przyrodzenie i zabiera
Nie są uniwersalne, masz normalnie rozmiary w zależności od grubości #!$%@?. Zmierz sobie obwód i kup dopasowane. Kiedyś posuwalem laskę i jedyne kondony jakie miałem pod ręką okazały się za ciasne nie chcąc tracić okazji jakoś go wcisnąłem i podczas jen..ia pękł w niej! Jaja jak skur....n. Zrób jak ci mówię, zmierz obwód i dobierz, chyba że masz antenkę to standardowe ja byle stacji kupisz. Ładuj po same kule i mocno.