Wpis z mikrobloga

Tak sobie teraz przeglądam jeszcze pozostałe draftowe ruchy i czy Kings jak co roku dali dupy? Z 4 poszedł Murray, a dodatkowo oddali 37 do Dallas, gdzie ci wzięli Hardy'ego. Mam wrażenie, że można bylo lepiej to rozegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba
  • 6
@LebronAntetokounmpo: Ani jednymi, ani drugimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz się trochę dziwię sobie, że z 2-3 dni pisałem tu na tagu, że nie chcę Sochana ani w Kings, ani w Knicks, ale przecież wybór dobrego obrońcy na pozycji skrzydłowego powinien zawsze się obronić, czyli być względnie dobry. Mogłem od razu wykluczyć te dwa zespoły, bo tam nic dobrego się nie dzieje.
@piotr-zbies: Knicks oddali swój pick w loterii za 3 przyszłe picki od OKC. Nie chcieli nikogo nowego draftować, ponieważ szykują cap space do walki o Brunsona. Jeśli im się nie uda to xD, ale zawsze będą mieć miejsce na podpisanie kogoś innego, na przykład Irvinga.

@kosteq64: Kings to największe przegrywy tego draftu. Mieli zdecydowanie najlepszego gracza dostępnego na 4 miejscu (Ivey) to zamiast tradować w dół po kupę innych aktywów