Wpis z mikrobloga

Szczerze to myślałem że sony jakoś bardziej ogarnie ten cały dostęp do gier. Teraz to jest niezły burdel i ciekawi mnie naprzykład czemu taki najnowszy mortal kombat ma tylko streaming. Dali fajne tytuły ale moim zdaniem taki gamepass ma ciekawszą oferte i samo to że dużo gier wychodziło na premiere a tutaj dostaliśmy mase tytułów z poprzednich miesięcy subskrypcji.
#ps5
  • 12
  • Odpowiedz
dużo gier wychodziło na premiere


@Turczyk: gier na premierę w PS+ nie będzie (poza jakimiś wyjątkami, na przykład w lipcu będzie Stray), Sony na to nie stać. Jednak gierki Sony to w zdecydowanej większości gry single player, gdyby chcieli je puszczać do abonamentu w dniu premiery to musieliby się pogodzić z utratą zysków, albo ten abonament by musiał kosztować pewnie z dwa razy tyle. MS jest na etapie zdobywania klientów,
  • Odpowiedz
@Cinkito: Nie wiem jak właśnie wyglada wszystko z sytuacją finansową, bo wiadomo że microsoft może sobie pozwolić na więcej ale moim zdaniem powinni chociaż zrobić to tak żeby było w jakiś sposób to przejrzyste. Odczuwam też w sumie że sony dało coś co chyba nikomu nie było potrzebne, bo głowna oferta jest skierowana dla nowych użytkowników a nie osób co są zwiazani z tą konsolą nawet od ps4, a teraz
  • Odpowiedz
moim zdaniem powinni chociaż zrobić to tak żeby było w jakiś sposób to przejrzyste.


@Turczyk: to prawda, samo wprowadzenie usługi woła o pomstę xD sam wczoraj pisałem wpis jakie gry są dostępne w których tierach i jak to podzielić, bo sporo pytań było jak to w ogóle działa

Odczuwam też w sumie że sony dało coś co chyba nikomu nie było
  • Odpowiedz