Wpis z mikrobloga

Ukonczylem Jedi fallen order na 100%( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajna gierka. Moje pierwsze spotkanie z "soulsami". Taki sobie projekt poziomow i te powroty... Srednia fabula ale z fajnymi postaciami ktore moga sie jeszcze rozwinac (licze na pania czarodziejke). Swietna muzyka, zarty. Kamera czasem niedomaga. Walka taka se, gralem na normalnym i po raz pierwszy w cos takiego wiec w sumie to nie wiem jak powinno byc.

Niestety jest pare bugow. Robocik zareaguje na skanowanie jak mu sie zachce. Mam braki w notatkach o rozdzialach i przy 3 akcie info rozpoczyna sie od 3 pkt a dwa pierwsze zaginely no a gra jest liniowa¯\_(ツ)_/¯(Po kontynuowaniu gry zapisy sie naprawily ale doszly skiny do robota ktore sa do odblokowania, pewnie w tym trybie treningowym) Osiagniecia originowe potrafily nie dzialac ale zaskoczylo i mam calosc. Jak w trakcie walki tylko sie bronilem to przeciwnikom sie nudzilo i...odchodzili albo stali obok z wylaczonymi palkami. Na samym koncu gdy astmatyk mnie gonil i trzeba bylo wejsc do windy to w niej po paru sekundach spadalem w limbo, musialem wylaczyc i wlaczyc gre( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie to czekam na 2 czesc( ͡° ͜ʖ ͡°)

Denuvo to gowno i gra bez tego dziala lepiej. Taka jest moja Prawda Gier( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#gry #fallenorder #starwars #gwiezdnewojny
Pobierz sops - Ukonczylem Jedi fallen order na 100%( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajna gierka. Moje pierwsze...
źródło: comment_16560168740Mvvyf0DuL1Uc1CXMmwkvE.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Camel665: czerpie całymi garściami z gatunku. Ogniska, odradzanie się wrogów, zdobywanie (i tracenie) expa, konstrukcja leveli w stylu metroidvanii. Pod względem mechniki jest to ewidentnie soulslike, tyle że w znanym uniwersum i z bardziej usystematyzowaną fabułą.

Oczywiście nie dorasta do pięt grom FS pod względem przede wszystkim level designu ale inspiracje są oczywiste.