Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś tak w skrócie opisać kim są Ci ludzie trzymający "władzę" w uniwersum? Kim jest Sławek i czemu wszyscy się go boją, kim jest ten cały Jacek redaktor itp. Bo ja myślałem, że po prostu sobie kręcą filmy, a tu wychodzi na to, że to quasi-mafijne środowisko.
#kononowicz
  • 17
@Nexures: To jakie powiazania ma Jacek ze Slawkiem, ze wszyscy pisza, ze to Slawek kosi kase. Przeciez Jacek moglby wywalic te wszystkie laptopy, albo za pare stowek ogarnac jakiegos informatyka, ktory by pozbyl sie szpiegujacego oprogramowania/postawil nowe systemy jesli Jacek nie potrafi.
@Nattana: no moglby. kazdy by mogl. mexyk mogl, niemiecki mogl, perska ksiezniczka mogl, olgierdano frajerano jak tam byl mogl, gangrenek by mogl..

ale po co? wszystkie kanaly co naleza do srawka typu mleczny czlowiek, chlebek bozy itp sa powiazane z kontem bankowym srawka. w sensie monetyzacja idzie na jego konto z tych kanalow. od tego ten cyrk sluzy zeby na nim zarabiac, wiec po co wyrzucac te rzeczy? nad zwierzetami ma
@Nattana: ja tam na prawde szczerze radze zebys sie niczego nie dowiadywal. jedynego czego sie dowiesz to ktory jutuber sie kloci i wyzywa o co. tak samo jak wszystkie fora typu wykop czy discordy i te inne gowna. nic tylko sekty latexowe vs sekty olgierdana wyzywaja sie od tych samych wyzwisk
@Nattana: >To jakie powiazania ma Jacek ze Slawkiem, ze wszyscy pisza, ze to Slawek kosi kase

no jacek dostaje pewnie x tysiecy na miesiac zeby tam lazic i nagrywac. kontrolowac, cenzurowac, itp itd. wysyla potem filmiki do srawka czy kogo tam maja od edytowania i wio tu tego
@Nattana: Tego nikt nie wie czemu on nie zgarnie tego na siebie, może jak zaczynał współprace z nowakiem to sprzedał na siebie jakieś haki i tym go straszy, wiadomo że sławeczek to stalker i manipulant. Druga bardziej prawdopodobna opcja jest taka ze to poprostu zwykły debil. Odpowiada mu brak odpowiedzialności za kanał oraz cenzure a wypłata od nowaka wystarcza.