Wpis z mikrobloga

@ixie:

Moja różowa to fanatyczka fotografii. Pół mieszkania #!$%@? aparatami, najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi obiektyw czy statyw i trzeba wyciągać w szpitalu, bo jest szkło w obiektywie. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu szkło
@ixie: Jakb

@Adrianna99 raczej o rozpieprzone po całym mieszkaniu baterie, drony, statywy, złączki, lampy no i aparaty. A fajnej profilówki na fejsa jak nie bylo tak nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ixie: jakbym słyszał swojego różowego paska. Której szafy nie otworzy to wypada statyw lub softbox. A o profilówce od 3 lat słucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adrianna99 raczej o rozpieprzone po całym mieszkaniu baterie, drony, statywy, złączki, lampy no i aparaty. A fajnej profilówki na fejsa jak nie bylo tak nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ixie: chyba w studiu/pracowni, a nie w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ixie: teraz Cie pocieszę. Wyobraz sobie związek z mechanikiem! Rosół zrobiony w misce olejowej z passata, wszedzie w domu wszystko #!$%@? smarem. Wchodzisz pod prysznic a tam skrzynia biegow w wannie. Wiadro od mopa na łożyskach stożkowych bo sie chlopu nudziło. Zamiast normalnego wentylatora w upalne dni to chłodnica z wiatrakiem od tira napierdziela xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grzesiek_astronaut2: zacznę może od tego że nie wygląda to zachęcająco.
Po pierwsze mieszając szpachlówka nie rób tego za szybko i staraj się jej nie napowietrzać. Widzę po zdjęciu że ma przestrzenie powietrzne po nałożeniu. Mówi to też o tym że nie nakladales jej na element w odpowiedni sposób.
Staraj się ja z wyczuciem dociskać by stowrzyla jednorodne wypełnienie.
Kolejna rzecz która tam widzę to zbrylenia. Pewnie jeszcze chciałeś poprawiać jak już