Wpis z mikrobloga

@pablonzo: Ostatnio u mnie gruba koleżanka w bluzie siedziała bo jej zimno, a ja w krótkim i było mi ok. Na jej miejscu bym chyba dokonał samozapłonu.
@MarianoaItaliano: Rzeczywiście cieplo robi się około 11:00. Wcześniej okna wychodzą na zacienione miejsce. Jak biuro jest otwarte od 6:00 to spokojnie wystarczy przewietrzyć pomieszczenia do około 9:30 żeby później optymalna temperatura utrzymywała się do tej 16:00 - 17:00. No ale jak ktoś jest ulaną świnią, która co godzine biega na szluga to rzeczywiście musi siedzieć w temperaturze 15 stopni bo inaczej dostałaby wylewu
@Aerwin: Przede wszystkim wyregulujcie siłę nawiewu. Klima ma tak chodzić żeby nie było czuć ciągu powietrza wychodzącego z nawiewów, a tylko ma utrzymywać zadaną temperaturę to raz. Jeżeli macie splity to przemeblujcie biuro tak żeby ci co im wiecznie zimno siedzieli jak najdalej od nawiewów, dobrze jest podzielić biuro na strefy komfortu no i zawsze pamiętaj że łatwiej coś na siebie ubrać typy bluza czy sweter niż zdjąć koszulkę.

I ulanie
Nie będe przestawiał całej firmy dlatego, że ja mam problem.

@Aerwin: Za to szacunek, ale mówię że są możliwości działania, tylko ludzie ze sobą nie potrafią rozmawiać i przeprowadzać żadnych zmian zostawiając status quo. W pracy spędza się średnio 1/3 dnia, powinno być to miejsce w którym czujemy się jak w domu :)