Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@itakisiak: oj mi też, jeśli chodzi o picie alkoholu widziałem go pijanego chyba dwa razy, raz na weselu sołtysa wsi u dziadka drugi raz na 50. Rocznicy ślubu dziadków.

Jak to z ojcem czasami potrafi zaiskrzyć bądź przyjść milczenie ale lepszego chyba już bym nie trafił.
Zapewnił mi start w życie, zasponsorowal prawko i kupił mieszkanie. Uczuciowo mogło być lepiej ale jak to facet, trochę to rozumiem że nie jest z
  • Odpowiedz
zazdro, ja musiałem wszystkiego uczyć się sam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@sprawek: To przykre.
Z drugiej strony, każde osobiste osiągnięcie możesz traktować jako tym wartościowszy, osobisty sukces.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@itakisiak: no i nauczył mnie wielu rzeczy, duz uczyłem się spędzając czas na wsi u dziadkow, jazda ciągnikiem, naprawy itp itd. Dziś nie mam dwóch lewych rąk i nie boję się pracy.
  • Odpowiedz
bardzo mi przykro :(


@konorro2: Dzięki, ale niepotrzebnie.
Właśnie o to chodzi, że nawet jak już go nie masz, to on na tyle dobrze cię przysposobił do życia, że czujesz się silny i masz dostatecznie silną wiarę w siebie, że - lepiej lub gorzej, ale jednak - sobie poradzisz. Jak ci wyłamią okna i drzwi w domu, to wstawisz nowe.
  • Odpowiedz
Właśnie o to chodzi, że nawet jak już go nie masz, to on na tyle dobrze cię przysposobił do życia, że czujesz się silny i masz dostatecznie silną wiarę w siebie, że - lepiej lub gorzej, ale jednak - sobie poradzisz.


@itakisiak: W sumie też tak mam, ale z wręcz odwrotnych powodów. Stary pierdziel niczego nie chciał mnie nauczyć, nawet jak robić naleśniki, które robił bardzo dobre, i mówił, że do
  • Odpowiedz
@itakisiak mi też.
Kiedyś się z nim nie dogadywałem, ale byłem mocno zbuntowanym dzieciakiem.
Teraz uważam że jest debesciakiem.
Pozdro Mireczek i tata_mireczka.
  • Odpowiedz
dla mężczyzny wychowanie się bez ojca / posiadanie tragicznego ojca to coś czego nie jesteś w stanie już naprawić w żaden sposób


@L1nox: Na szczęście nie masz racji. Jeśli mam Ci coś zasugerować to ogranicz wykop i wszystkie miejsca w necie, gdzie masz styczność z osobowościami z tagu przegryw/blackpill
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: @dobry_mirek: ale mi nie chodzi o to, że będziesz jakimś menelem pod sklepem bo nie miałeś ojca. Po prostu pewne cechy i mental, który mają osoby wychowane w domu z normalnym ojcem są niemożliwe do osiągnięcia. Nie oznacza to, że praca nad sobą nie ma sensu. To akurat nie z wykopu tylko już w paru podcastach i książkach spotkałem się z tym stwierdzeniem. Każdy wyciągnie z niego co chce.
  • Odpowiedz