Wpis z mikrobloga

@Opposition_Fuhrer: ja kupiłem kiedyś taką super krypto w którą ciągle wierzę (ʘʘ) nazywa się lisk - totalny odlot mówię Ci. Mają zrobić jakas platformę do czegoś tam. Na dodatek mieli w lutym 2018 rebmimbing i dużo się działo m.in. zmienili logo i dali działający portfel. Aktualnie jestem jakos 99.1% na minus ale.sie nie martwię bo ufam CEO kordianowi, wygląda na porządnego gościa no i na forum
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: Hmmm przede wszystkim znam to od startu (choćby sprawdź tag banano).
Co najlepsze ono powstało dla grzany i nie było z twardym założeniem żeby je rozkręcić.

Wiesz, teraz to są głównie tokeny. Tworząc token łatwo żeby nawet jakaś niszowa giełda po prostu dodała kolejny token erc20 a jeżeli nie, to każdy może chocby na uniswapie go udostępnić do handlu.

Banano to fork nano, czyli DAG. Od startu ono długo nie było nigdzie listowane, nie dało się go przez lata kupić nigdzie. Mało tego z natury DAG, tam nie ma bloków, nagród za kopanie, czy pos, tx są darmowe. Nie da się inaczej stworzyć DAG niż wytworzenie całości naraz. No i od startu było rozdawane i w sumie nadal jest. Problem był taki też że wszystko mieli twórcy, ale to była zabawka. Choć obecnie juz mają ich dużo mniej a ostatnio celowo spalili połowę, żeby właśnie nie było tak #!$%@? sytuacji że mają
  • Odpowiedz
@gosciu82: @Corona_Beerus: Zobaczcie datę tego filmu z wilka z wall street.
2018 rok i 40k wyswietleń, tyle co nic. A on przecież jest zajebisty nawet jako film ogólnie o shitach i w sumie tak go wyświetlano... Widać po tym że nie był kompeltnie znany w społeczności.

Po prostu myślę że są spore szanse na znaczny wzrost. Spora pompę. Będę skupował za małe pieniądze, kompletnie mnie nie zaboli a
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: @gosciu82: takie coś było oczywiście dla jaj, przecież w nim nie jest istotna przepustowość, nie ma być poważnym coinem, ale wizualizacja jest prawdziwa.

Co śmieszne ludzi dziś nie znają DAGów i nawet nie wiedza jak działają. Było kilka a ze znanych to tylko NANO i IOTA. Nawet dla dzisiejszych gówien w stylu solan itp. nano byłby dla nich zaskoczeniem. Dziesiątki tys. darmowych i natychmiastowych tx na sekundę
OppositionFuhrer - @CoronaBeerus: @gosciu82: takie coś było oczywiście dla jaj, przec...
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: Przecież tu chodzi o memiczność a nie o to że jest dobrą technologią. Nie, nie jest dobrą technologią...

Przy odpowiedniej zmowie nodów, można oszukać, są możliwe doublespendy. Po drugie przy darmowych tx łatwo zaspamować sieć że przestaje być użyteczna i to praktycznie zerowym kosztem. Jakoś ponad rok temu ktoś uruchomił sobie skrypt i wysyłał sam do siebie tysiące tx bez przerwy. W końcu darmowe, więc nic go nie kosztował
  • Odpowiedz
@gosciu82: @PonuryZielarz: Ja w życiu nie kupiłem żadnego shita. To pierwszy, wyjaśniam dlaczego tak uważam. A post nie jest po to żeby shillować, tylko wpis żeby było widać że się pakowałem... :P

Przecież nie chcę nikogo naganiać, to żałosne. Mam w sumie grzanę z tego że się w niego pakuję :P

1 BANANO = 1 BANANO :D

A community ma przezajebiste. Sprawdź sobie. Poważnie.
  • Odpowiedz