Wpis z mikrobloga

@Opposition_Fuhrer: ja kupiłem kiedyś taką super krypto w którą ciągle wierzę (ʘʘ) nazywa się lisk - totalny odlot mówię Ci. Mają zrobić jakas platformę do czegoś tam. Na dodatek mieli w lutym 2018 rebmimbing i dużo się działo m.in. zmienili logo i dali działający portfel. Aktualnie jestem jakos 99.1% na minus ale.sie nie martwię bo ufam CEO kordianowi, wygląda na porządnego gościa no i na forum lisk
@Corona_Beerus: Hmmm przede wszystkim znam to od startu (choćby sprawdź tag banano).
Co najlepsze ono powstało dla grzany i nie było z twardym założeniem żeby je rozkręcić.

Wiesz, teraz to są głównie tokeny. Tworząc token łatwo żeby nawet jakaś niszowa giełda po prostu dodała kolejny token erc20 a jeżeli nie, to każdy może chocby na uniswapie go udostępnić do handlu.

Banano to fork nano, czyli DAG. Od startu ono długo nie
@gosciu82: @Corona_Beerus: Zobaczcie datę tego filmu z wilka z wall street.
2018 rok i 40k wyswietleń, tyle co nic. A on przecież jest zajebisty nawet jako film ogólnie o shitach i w sumie tak go wyświetlano... Widać po tym że nie był kompeltnie znany w społeczności.

Po prostu myślę że są spore szanse na znaczny wzrost. Spora pompę. Będę skupował za małe pieniądze, kompletnie mnie nie zaboli a jeżeli kiedyś
@Corona_Beerus: @gosciu82: takie coś było oczywiście dla jaj, przecież w nim nie jest istotna przepustowość, nie ma być poważnym coinem, ale wizualizacja jest prawdziwa.

Co śmieszne ludzi dziś nie znają DAGów i nawet nie wiedza jak działają. Było kilka a ze znanych to tylko NANO i IOTA. Nawet dla dzisiejszych gówien w stylu solan itp. nano byłby dla nich zaskoczeniem. Dziesiątki tys. darmowych i natychmiastowych tx na sekundę :P
OppositionFuhrer - @CoronaBeerus: @gosciu82: takie coś było oczywiście dla jaj, przec...
@Corona_Beerus: Przecież tu chodzi o memiczność a nie o to że jest dobrą technologią. Nie, nie jest dobrą technologią...

Przy odpowiedniej zmowie nodów, można oszukać, są możliwe doublespendy. Po drugie przy darmowych tx łatwo zaspamować sieć że przestaje być użyteczna i to praktycznie zerowym kosztem. Jakoś ponad rok temu ktoś uruchomił sobie skrypt i wysyłał sam do siebie tysiące tx bez przerwy. W końcu darmowe, więc nic go nie kosztował atak,
@gosciu82: @PonuryZielarz: Ja w życiu nie kupiłem żadnego shita. To pierwszy, wyjaśniam dlaczego tak uważam. A post nie jest po to żeby shillować, tylko wpis żeby było widać że się pakowałem... :P

Przecież nie chcę nikogo naganiać, to żałosne. Mam w sumie grzanę z tego że się w niego pakuję :P

1 BANANO = 1 BANANO :D

A community ma przezajebiste. Sprawdź sobie. Poważnie.