Wpis z mikrobloga

@ProfilZadufany: a te paczki to wam na sortowni od razu sortują na paczkomaty (i sobie na aucie odpowiednio potem układasz, żeby się nie wymieszały), czy potem musisz szukać na aucie paczek dla konkretnych paczkomatów bo dostajesz zupełnie wymieszane?

Przygotowują wam kilka razy dziennie takie partie bo sortownia pracuje cały czas, czy zazwyczaj z rana wszystko jest już ogarnięte i po prostu dostajecie partiami z tego co było przygotowane wcześniej i czeka
@damw Tak, mamy posortowane w kratach na każdy paczkomat osobno. Układam na aucie w odpowiedniej kolejności żeby mieć dobry dostęp. Sort zaczyna się już w nocy chyba o 4 ale nie jestem pewien. Trwa do około 8 lub dłużej zależy ile paczek. To co przesortuja wtedy musi być rozwiezione w dany dzień. Kolejny sort się zaczyna po południu i to są paczki które my zwozimy z paczkomatów i zbiorów z firm i
@ProfilZadufany: mam pytanko. Czemu jak zamawiam do paczkomatu lekkie rzeczy, takie powiedzmy do 5kg to paczki normalnie leżą w skrytkach płytko, zaraz za drzwiczkami. A jak coś ciężczego powiedzmy 15-20kg to zawsze jest wepchnięte jak najdalej do samej ścianki by było trudno to wyjąć?
To jakiś folklor u kurierów i zemsta za to że śmiałem ciężkie paczki zamawiać?
@siepan Masz jakiegoś #!$%@? kuriera, a tak serio może być tak że masz paczki do multiskrytki i ja robię tak że pierwsza która wrzucam daje do końca bo nie wiem ile klient zamówił paczek do skrytki. Potem chce wrzucić kolejna jednak też jest duża i nie zmieści się w skrytce więc daje ja do innej i tamta zostaję sama w tyle ¯_(ツ)_/¯