Wpis z mikrobloga

@rudelusterko: Dokładnie, jak lis od małego mieszka blisko ludzi, to zaczyna ich traktować jak element krajobrazu. Oczywiście trzeba zachować ostrożność, ale lisy potrafią odwalać niesamowite numery, jak się trafi co bardziej ciekawski egzemplarz.
  • Odpowiedz
#!$%@? wie czy nie ma wścieklizny czy coś


@Gacek_: lis z wscieklizna zachowuje się zupełnie inaczej, faza w której nie boi sie ludzi z powodu choroby jest bardziej ''chaotyczna''
SHOGOKI - > #!$%@? wie czy nie ma wścieklizny czy coś

@Gacek_: lis z wscieklizna z...
  • Odpowiedz
Choćby wyglądał najzdrowiej na świecie to i tak bym nie podszedł na bliżej niż 10 metrów. Wścieklizna to jeden z gorszych sposobów na śmierć, #!$%@? i przerażająca choroba a do tego nieuleczalna


@YankeeKiller: jebniesz szczepionke i będzie git
  • Odpowiedz
skąd wgl się ten mit powielany wziął?


@FreeRiderr: ja go znam z kilku tekstow o wsciekliznie. Biorac pod uwage ze wscieklizna jest nie uleczalna wole sie trzymac od takich lisow z daleka.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Albo po prostu są nauczone ze ktoś z restauracji sypnie resztkami żarcia.
Ehhhh tak jak napisał @hesuss, jest pierdyliard objawów wścieklizny,ale ludzie wbili sobie do łba,że gdy nie ucieka to na bank jest chore.
Zwierzęta są inteligentne i dostosowują się do otoczenia.Po co ma szukać żarcia,jak podejdzie na gotowe i rzuca pod nos.
  • Odpowiedz
@e3b0c dobra źle to ujołem, chodzi mi o to, że równie czesto zwierzęta chore na wściekliźnie unikają kontaktu i o tym jakoś nikt nie pamięta tal samo jak o innych objawach, za to zawsze każdy piszę tylko o tym, że zwiwrze się nie boi. No zazwyczaj się nie boi bo jest przyzwyczajone xd
  • Odpowiedz
moze jestem debilem ale poglaskalbym go bo fajny


@dumplingsmusic: potwierdzam, jesteś. Jakie urocze zwierzątko, szkoda że przy próbie dotknięcia szybciej byś się pozbył palców niż go dotknął .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FreeRiderr: to nie jest mit
zwierzęta dzikie - głównym objawem jest utrata wrodzonego lęku. Występuje także agresja przejawiająca się atakami na zwierzęta domowe, gospodarskie i ludzi. Dodatkowo, u nietoperzy obserwuje się utratę zdolności lotu, nadpobudliwość na dotyk i dźwięk, przewracanie się na grzbiet i aktywność dzienną niespotykaną u zdrowych osobników.
  • Odpowiedz