Wpis z mikrobloga

no chodz normiku, wyspowiadaj mi sie z twoich problemow, wezme połowę pieniedzy co Julka psycho loszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GlenGlen12: kto w ogóle chodzi do julki terapeutki za 150zł/h kiedy można iść do księdza za darmo?
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: kiedyś ksiądz spowiednik pełnił podobną funkcję, z tym, że on jest lepszy, po pierwsze dlatego że nie idzie się ruchać z chadem z tindera po południu, po drugie bo nie bierze za to pieniędzy, chyba, że liczymy na nowy parking pod kościołem 10 zł na tace, ale to ciągle 20 razy mniej niż psycholoszka
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Ale co Ty #!$%@? skoro psychiatrzy wyganiają pacjentów do psychoterapeutów, bo "leki tylko zwiększą szansę, ale bez terapii z tego nie wyjdziesz". Czy Ty kiedykolwiek byłeś u psychiatry? XD Pozdrawiam pacjent z fobią społeczną i ADHD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Psychiatra = bardzo ważny lekarz, pomaga przy chorobach psychicznych i zaburzeniach lękowych.


@GlenGlen12: pomaga doraźnie, chyba że ktoś za pomoc od a do z uzna uzależnienie od leków na resztę życia. Psychiatra i psycholog są od innych rzeczy, tylko na ogół znacznie trudniej być skutecznym psychologiem niż skutecznym psychiatrą
  • Odpowiedz
@GlenGlen12 Dam ci przykład z innej branży, adekwatny do twojego :)

Informatyk zakładowy: bardzo ważny pracownik, czyści kulki w myszkach i kopiuje ikony z pulpitu na nowe monitory.

Administrator sieciowy: koleś, który goli frajerów. W domu mam router i Internet z gniazdka bez takich magików.

Tak czytają twój wpis np psychiatrzy :)
  • Odpowiedz
@dobrychlopakzsenegalu:

kiedyś ksiądz spowiednik pełnił podobną funkcję, z tym, że on jest lepszy, po pierwsze dlatego że nie idzie się ruchać z chadem z tindera po południu,

Zamiast tego idzie gwałcić ministranta po południu to chyba trochę gorzej, hmm? xD Plus dochodzi kwestia tego, co w przypadku gdy psychologiem jest facet, styki przepalone u spierdonów?

po drugie bo nie bierze za to pieniędzy, chyba, że liczymy na nowy parking pod kościołem
  • Odpowiedz