Wpis z mikrobloga

@psycha: To powinno być znaleziskiem na głównej z płomieniami
Zresztą trochę beka że ludzie dopiero teraz się skapneli, że w programie o nazwie ''hejt-park'' nie ma żadnego hejtu i dzwonią same lizo dupy...
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Przestań xD przecież wiadomo ze mu powiedzieli żeby modulował trochę głos, albo przecież mogli na żywo jakiś gain nałożyć na głos jak na Tuska nakładają w TVP xD przeciez nie chodzi tylko o podobiznę ale i również o sama manierę w głosie która jest identyczna. Dno. I po trzecie ktoś juz dobrze wyżej napisał wcześniej dzwonili goście „eee yyyy… słuchać mnie ” / odgłosy imprezy w tle / innych
  • Odpowiedz
@clickPLUS: istnieje coś takiego jak barwa głosu i te głosy są inne. Robię w obróbce wideo, a co za tym idzie także audio - jestem na to bardzo wyczulony. Póki nie masz AI to nie zmienisz barwy głosu. Możesz wyciszać i podgłaśniać rejestry, zmieniać pitch, ale barwy nie zmienisz.
  • Odpowiedz
@psycha: ogólnie to te telefony były jakieś podejrzane. Zawsze się trafi jakiś przygłup z durnym pytaniem a tu sami ogarnięci ludzie z sensownymi pytaniami, lepszymi niż te od dziennikarzy na konferencjach. Dodatkowo Stano miał zawsze jakiś followup do pytania a Czesio od razu odpowiadał bez zastanowienia przytaczając szczegóły meczów sprzed 15 lat.
Ani raz nie było "już na to odpowiadałem"... Co się zdarza chociaż raz w każdym hejtparku, bo jakiś
  • Odpowiedz