Wpis z mikrobloga

Za każdym #!$%@? razem jak następuje sojusz jakichś dyktatorów, mend, zbrodniarzy itd z jakimś chrześcijańskim kościołem (a następuje to niezwykle często) chrześcijanie będą stawać na rzęsach, robić fikołki logiczne albo wręcz jawnie kłamać (wbrew swoim przykazaniom), byle tylko bronić podłych działań kościoła


@running: Gdzie narodził się komunizm, który był jawnie antychrześcijański? W którym kraju na potęgę mordowano duchownych, a świątynie zamieniano na magazyny zboża? Rosja przed dziesiątki lat była największym (a
@Jamniki2: Każda akcja rodzi reakcję. Nie jestem deterministą dziejowym i uważam że uświadamianie innych jest pożyteczne, bo sam wielokrotnie byłem w życiu "uświadomiony" i zmieniło to moje postrzeganie a co za tym idzie działania. Co do opanowania świata przez Islam to byłbym sceptycznie nastawiony co do tego scenariusza. Cywilizacja Islamska wydaje na świat taki owoc jak dziś widać, czyli wojny, głód ubóstwo i nic pożytecznego, ale ty powiesz że jest ich
@Aplikacja_TelaDei: Nie ma to znaczenia jaki owoc wydaje, ważne jest to ze rozmnaża się kilkukrotnie szybciej od nas, a ich wiara jest o wiele silniejsza i stabilniejsza, podczas gdy chrześcijaństwo zdycha na naszych oczach.

Oczywiście na początku problemu nie będzie, wszyscy będą żyć w zginie, ateiści będą z boku oglądać rozwijający się islam ale gdy dojdzie do momentu, gdzie muzułmanie zdobędą przewagę liczebna lub staną się na tyle silni by zacząć
@running: ZSRR się chwalił wręcz (obok Korei Płn.) że jest krajem w 100% ateistycznym.Współczesna Rosja może już ateizmu nie propaguje jako jedynej drogi, ale nie można jej nazwać krajem chrześcijańskim, to bardzo dziwna mieszanka wierzeń pogańskich, wróżbitów i cerkwi jako ładnego miejsca na ślub z ateizmem na codzień.