Wpis z mikrobloga

@sebastian-ku: przecież to nie jest dla starego wyjadacza. Artykuł miał zwrócić uwagę osób, które nie mają o całym procederze bladego pojęcia. Ja #!$%@?, poważnie trzeba takie rzeczy tłumaczyć?
  • Odpowiedz
@rockensik: przecież napisałem ,że nic specjalnego ,bo każdy stary wyjadacz wie o tym od dawien dawna więc utkaj dziure,bo mnie to nie interesuje czyją uwagę ma to zwrócić. a tak wgl. to na jakiejś badziewnej stronie jest ten artykuł. Gdyby to było na ONet.pl albo w teleweizji byłby zrobiony reportaż to może tedy by dotarło do ludzi co Sławek N. wyrabia. więc nie spinaj się mi tutaj pseudo intelektualisto, zrozumiane
  • Odpowiedz
@sebastian-ku: Tobie tłumaczę niedostrzale. Wchodzisz na artykuł dla osób niezwiązanych ze Szkolną i narzekasz, że nie ma tam nic dla starych wyjadaczy. Idź do domku drewnianego, tam takich jak Ty potrzebują, poziom podobny
  • Odpowiedz
@rockensik: słuchaj parapecie. taki artykuł na takiej stronie którą śledzi może 100 osób ? to ma być w tvn Uwaga itp a nie rozpisanie tego na jakiejś badziewnej stronie. każdy wie co się tam dzieje po samych komentarzach w filmach związanych ze szkolną. tak jeszcze zapytam ile ty masz lat? tylko szczerze
  • Odpowiedz
@please-reboot: bez dostępu do analityki albo płatnych narzędzi może być trudno, ale z doświadczenia wiem że semrush całkiem dobrze pokazuje temat z granicą błędu 30% (tj. może mieć 30% więcej albo mniej), tylko że na statystyki za wczoraj i dzisiaj trzeba będzie poczekać :D
  • Odpowiedz