Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś fajny film, kanał, blog opisujący całą fabułę ale bez spoilerów
Chodzi o GW2
Chyba to będzie mój pierwszy z MMORPGków, w którym na serio pogram na luzie bez min/maxowania, gonienia topki czy narzucania sobie dziennej rutyny

Biegam sobie po otwartym świecie, czytam wszystkie dialogi, spodobała mi się fabuła wątku głównego(zamierzam nawet robić kolejne postacie bo każda rasa ma inną fabułę)

Mimo, że gra ma z 10 lat i trochę się zestarzała (mechanika LFG jest trochę kiepska)
To bardzo leży mi ta kreska grafiki, animacji, panoramy, krajobrazu, potworków,
Nie czuć tu takiej typowego mmorpga z azji
#gw2 #guildwars2 #mmorpg
  • 7
  • Odpowiedz
@grand_khavatari:

Living World to początkowo była seria eventów po zakończeniu gry.

Z czasem ewoluowało to w mini dlc pomiędzy głównymi dodatkami.

Z tym że ponieważ zaczęło się od serii eventów, to nie można zagrać w pierwszy sezon (masz tylko skrócony opis wydarzeń w rozmowie z npc).

Pierwszy sezon wprowadził mnóstwo nowych postaci które przeszły do drugiego (więc Twoja postać zna się z nimi itd.). Jednocześnie też zniknęły praktycznie wszystkie postacie z
  • Odpowiedz
@blare: sezon 1 wrócił, raczej wraca - co parę tygodni uwalniają kolejny epizod.
Generalnie - fabuła jest wszędzie ok ale dupy nie urywa, jest dużo rzeczy do robienia poza siorbaniem fabuły, która jest ot taką ciekawostką jednorazowego użytku.
Jako, że level wbija się baaardzo szybko to większe znaczenie ma cały content end-game.
  • Odpowiedz