Wpis z mikrobloga

Co mogę z tego ułożyć pod abyss 11 i 12?
zasoby zerowe, ale od lipca będę miał trochę czasu na granie więc powoli (bo f2p) sobie nazbieram.
Aktualnie lecę tak:
1st half: Xiangling, Bennett, Shogun, Yelan
2nd half: Jean, Fischl, Xingqiu, Sucrose

No i 9, 10 spoko ale 11 brakuje mi jednej gwiazdki, 12 chyba mam tylko jedną xD więc team posysa.
Warto zrobić Beidou lub Razor (C4) - mam Wolf's Gravestone/ albo Barbare (C6) z r5 TTDS?
Słyszałem też, że Rosaria (mam C1) jest spoko pod abyssa, tylko czy do tych teamów co teraz używam da radę ją wrzucić zamiast np. sucro?

Co do jean - zrobiona pod fizyczny dmg, radzi sobie i z healem i z dmg. Reszta raczej standardowo

#genshinimpact
źródło: comment_1655858470ofr3cXiKf3BiQSjLDFbYUV.jpg
  • 8
@dudek600: Przydałoby się zrobić trochę postaci. Rosarie, Beidou czy Razora jak najbardziej. Jeśli będziesz mainowac Razora to nawet Fischl może być za Beidou, bo na dodatek będzie dobrą baterią. Jean bym zrobił normalnie pod heala i poszedł takimi teamami:

1: Razor, Jean, Fischl, Rosaria/Kaeya
2: Raiden, Yelan, Xiang, Bennut
@dudek600:
W sumie to pierszy team masz ogarnięty. Raiden+Benny+Yelan+XL to bardzo mocne combo i jak są zbudowani to każdy floor zrobią w 1:30 o ile masz ult na każdej postaci co rotację.
Problemem jest 2-gi team. Przydałby Ci się jakiś który nie potrzebuje bennetta, czyli Ayaka/Ganyu freeze lub Xiao z czymkolwiek lub Itto+Gorou+Albedo lub Hu Tao, ale to są postacie których nie masz więc lepszym rozwiązaniem ode mnie jest:
Grać drugi
A no i matematycznie Razor i Keqing to jedne z najsłabszych DPS w grze. To nie znaczy, że nie da się nimi zrobić 36*. To znaczy, że dofarmienie ich do poziomu w którym robią 36* zajmuje więcej tygodni farmienia.