Wpis z mikrobloga

Wczoraj oglądałem Conana z 1982 bo ostatnia raz go widziałem jako guwniarz i nic nie pamiętałem. Jako to jest dobry i piękny film, wspaniałe dzieło i uczta audiowizualna. Nie dla dzieciuchów co powiedzą że nudne, żadne CGi tylko praktyczne efekty specjalne. To już ma 40 lat a lepsze od tego śmiesznego witchera od netflix, scenografia, kostiumy, nie warto wymieniać nawet. Boli mnie to że na filmweb i imdb to ma ocenę mniej niż 7 a zasługuję na 9 bo ja taką dałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#film #conan #kinematografia
wfyokyga - Wczoraj oglądałem Conana z 1982 bo ostatnia raz go widziałem jako guwniarz...
  • 3
@wfyokyga: Zgadza się. Mnie po latach zaskakuje jak niektóre filmy są dobre w obliczu pospólstwa dzisiejszej kinematografii. Np. taka reżyserska wersja Aliens, to jak ją kilka lat temu widziałem w kinie by mogła wg. obecnych standardów obdarować TRZY (!!!) filmy kinowe. Odyseja 2001 to istny majstersztyk mimo ciężkiego odbioru.

Chodzi o to że gdzieś tam w tle pomiędzy rzemiosłem i manufakturą przewija się pasją która dziś coraz częściej jest zabijana przez